ودود موذن‌زاده برای اردبیل می خواند

ودود موذن‌زاده برای اردبیل می خواند ودود موذن‌زاده برای اردبیل می خواند

با همراهی هنرمندان کشور آذربایجان

ودود موذن‌زاده برای اردبیل می خواند/ گردآوری آثار پدر

ودود موذن زاده از برگزاری کنسرت با هنرمندان کشور آذربایجان در هفته اردیبل و گردآوری آثار پدرش در قالب یک مجموعه سخن گفت.

ودود موذن خواننده موسیقی آذربایجانی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به تازه ترین فعالیت های خود بیان کرد: قرار است برنامه ای را به مناسبت فرا رسیدن هفته اردبیل در مرداد ماه امسال برگزار کنیم. هفته اردبیل بیش از هفت سال است که همزمان با سالروز آغاز فعالیت شاه اسماعیل صفوی در شهر اردبیل با برگزاری ویژه برنامه های مختلف میزبان دوستداران فرهنگ و هنر است که یکی از روزهای این هفته به موسیقی اختصاص دارد.

وی ادامه داد: در این برنامه که به نوعی یکی از مهم ترین برنامه های هفته اردبیل خواهد بود، ارکستری از سازهای ملی و کلاسیک با حضور هنرمندان کشور آذربایجان به رهبری تورال محمدلی و خوانندگی بنده و دو هنرمند دیگر آثاری را اجرا می کنند که از آن جمله می توان به قطعه «باباخان» با موضوع سرداران مشروطه اردبیل، قطعه دو زبانه «سرو چمان» و سرود «اردبیل» اشاره کرد. در این برنامه مهمانانی از کشورهای ترکیه و آذربایجان به عنوان مهمان ویژه حضور پیدا خواهند کرد. البته این احتمال نیز وجود دارد که در یک فرصت مناسب دیگر در صورت فراهم شدن امکانات بتوانیم با همین ارکستر برنامه ای را در تهران اجرا کنیم که هنوز قطعیت آن مشخص نیست.

این خواننده درباره فعالیت های دیگر خود در حوزه موسیقی نیز گفت: برگزاری کنسرت همراه با گروه «خطایی» در تهران در اوایل مهرماه، برپایی کنسرت ویژه در یکی فضاهای میدانی مشکین شهر همراه با گروه «خطایی»، تدوین تعدادی از کنسرت های پدرم در قالب بسته تصویری و برنامه ریزی برای تولید و ضبط آلبوم جدید از جمله فعالیت هایی است که می توانم به آن اشاره کنم. البته با توجه به تراکم برنامه ها فعلا فرصت چندانی برای انتشار آلبوم وجود ندارد اما به طور حتم برای انتشار آلبوم نیز برنامه هایی داریم. البته درگیر تولید یک کلیپ با محتوای موسیقی علوی های ترکیه هستیم که با توجه به تم مذهبی آن از جمله کارهایی است که بسیار به آن علاقه مندم و فکر می کنم اثر متفاوتی باشد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • اندازه قلم
برای ارسال نظر وارد سایت شوید