سینا سرلک: با ارکستر ملی همکاری نمی کنم

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in گفت و گو بازدید: 495

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سینا سرلک: با ارکستر ملی همکاری نمی کنم

موسیقی هنری ایران: سینا سرلک خواننده‌ ارکستر موسیقی ملی ایران می گوید که با ارکستر جدید همکاری نخواهد کرد.

خبرآنلاین: سینا سرلک که در کنار علیرضا قربانی و سالار عقیلی خواننده‌ ثابت ارکستر موسیقی ملی ایران بود و اجراهای متعددی را در کنار این ارکستر در سال‌های گذشته و با رهبری فرهاد فخرالدینی داشت، اعلام کرد که قصد ندارد با ارکستر ملی جدید همکاری کند.

این خواننده‌ی جوان که چندین آلبوم در حوزه‌ی موسیقی ملی ایران را با آهنگسازان مختلف از جمله پیمان خازنی، حمید بهروزی‌نیا، هادی منتظری، پدرام درخشانی منتشر کرده است، گفت: «من به افراد و استادانی که برایم زحمت کشیده‌اند و در پیشرفت هنری‌ام نقش داشته‌اند بی‌احترامی نمی‌کنم و همیشه قدردان آنها هستم. استاد فخرالدینی همیشه استاد من بوده و هستند و در شکل‌گیری موسیقی من نقش به سزایی داشتند. من تصور می‌کنم بی‌احترامی به ایشان و ندانستن قدر زحماتی که برای ارکستر موسیقی ملی ایران کشیدند، بی‌انصافی است. »

سرلک ادامه داد: «من با این ارکستر جدید تا اطلاع ثانوی کار نخواهم کرد مگر اینکه در شرایط شان تغییری حاصل شود.»

سینا سرلک به تازگی آلبوم جدیدی با عنوان "فرزند ایران" را با آهنگسازی حمید بهروزی‌نیا توسط نشر موسیقی آواخورشید منتشر کرده است.

نوزدهم دی ماه هشتاد و نه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131