سپاس از مهران مدیری برای اصلاح تیتراژ قهوه تلخ

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in مقالات بازدید: 592

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

سپاس از مهران مدیری برای اصلاح تیتراژ قهوه تلخ

سپاس از مهران مدیری برای اصلاح تیتراژ قهوه تلخ

سپاس از مهران مدیری برای اصلاح تیتراژ قهوه تلخ
سپاس از مهران مدیری برای اصلاح تیتراژ قهوه تلخ

با درود.

بدون مقدمه و خلاصه اینکه آقای مهران مدیری، شما با توجهی که در مورد اصلاح تیتراژ سریال قهوه تلخ داشتید، بیش از پیش احترام و محبوبیت نزد دوستدارانت و همچنین اهالی موسیقی را برای خود همراه کردید. 

و این فقط از یک هنرمند باهوش، انتقادپذیر و مردمی بر می آید.

 

آوردن نام علی اکبر شیدا، شاید از دید بسیاری کاری بسیار پسندیده است که البته هست، ولی بیش از آن، رفتار شما (با مشغله کاری هم اکنون و این روزها) و اهمیت دادن به نظرات بینندگان، اتفاقی است که کم می بینیم و یا بهتر بگوییم: اصلا نمی بینیم، و این رفتار ارزشمند بود.

 

شاید بسیاری از بینندگان می دانند و می دانستند که تصنیف ساخته کیست، ولی بسیاری نیز نمی دانستند. اگر بتوانیم حداقل یک بیننده بیشتر را با شیدا و دیگر عزیزان آشنا کنیم، در کارمان موفق تر هستیم.

 

امیدواریم دیگر هنرمندان کشورمان نیز با احترام گذاشتن به همکاران و آثارشان، قدر و منزلت نام هنرمند را بیش از گذشته پاس داشته و با الگوبرداری از رفتار و عمل شما جامعه هنری سالمی را داشته باشیم و بتوانیم در راه فرهنگ سازی برای ایران عزیز هر چه بیشتر تلاش کنیم.

 

در این جا از طرف تعداد زیادی از اهالی موسیقی، دوستداران موسیقی و دوستدارانت از شما سپاسگذاریم و امیدواریم در تمامی عرصه های زندگی و کاری ات همچون گذشته به عنوان هنرمند درجه یک و موفق، بهروز و پیروز باشی.

 

رفتار شما الگوی بسیار خوبی برای ما و همه هنرمندان است.

 

تاخیر در نوشتن این نامه را بر ما ببخشید.

 

با سپاس

 

رضا کلانتری

بیست و دوم آبان هشتاد و نه

 

مطلب مرتبط:

امشب شب مهتابه ساخته علی اکبر شیدا، صحبتی با مهران مدیری و قهوه تلخ

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131