پیام نوروزی موسیقی هنری ایران

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in مقالات بازدید: 866

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

پیام نوروزی موسیقی هنری ایران

پیام نوروزی موسیقی هنری ایران

پیام نوروزی موسیقی هنری ایران
پیام نوروزی موسیقی هنری ایران

با درود

نوروزی دیگر و آغاز سالی دیگر

و چه زود می آیند روزها پی هم

باز هم آن جمله تکراری که "انگار همین دیروز بود"... ولی واقعا انگار همین دیروز بود، نوشتن پیام نوروزی سال 1381 برای بینندگان سایت موسیقی هنری ایران.

و حالا، سال هزار و سیصد و نود و پنج

در تمام این سال ها همراه با شما بودیم، زمانی و البته همیشه به عنوان نخستین وب سایت روزانه موسیقی ایران و پیشرو در تمام اتفاقات اینترنتی موسیقی ایران و زمان هایی هم به دلیل مشغله کاری، کم رنگ.

هم اکنون با رویکردی تازه و با دستی پر باز آمدیم و به دنبال رسیدن به جایگاه واقعی موسیقی هنری ایران، البته با همیاری شما عزیزان.

به زودی با امکانات و سرویس های تازه ای که برای سایت آماده کردیم، و با دریافت ایده های شما و به کارگیری آن ها، برای داشتن روزهای موسیقایی عالی، با هم همراه خواهیم بود.

این نامه، به عنوان آغاز به کار رسمی سایت موسیقی هنری ایران با شکلی تازه است. در این چهل روز که از راه اندازی سایت جدید گذشته، راهی چند ساله را در زمانی کوتاه طی کردیم، راهی که تصور می کردیم بسیار بیشتر به طول انجامد، و امید به روزهای بسیار خوب با همراهی شما، ما را دلگرم و هیجان زده کرده است.

 از دی ماه هزار و سیصد و هشتاد تا امروز (یکم فروردین نود و پنج) همواره با حضور شما دلگرم بودیم و خواستار حمایت همیشگی شما عزیزان هستیم.

و حالا یک اعتراف

تا روز بیست و چهارم بهمن نود و چهار، تمامی کارهای سایت را به تنهایی انجام می دادم،

از این تاریخ به بعد، با یک دوست قدیمی و دوست داشتنی، جناب مهندس بهرنگ موسوی، و گروهی از کارشناسان موسیقی و همکاران طراح و پشتیبان فنی، سایت موسیقی هنری ایران را برای شما آماده و راه اندازی کردیم و امیدوارم این همکاری، همواره در راه هرچه بهتر شدن سایت پایدار باشد.

 

آرزوی سالی پر از موسیقی، همراه با سلامتی برای همه ایرانیان داریم.

به امید روزهای پرمهر برای تمامی ایرانیان

رضا کلانتری

یکم فروردین نود و پنج، تهران

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131