انتقاد گروه های تلفیقی نسبت به کسر بیمه از دستمزد

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in مقالات بازدید: 753

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

انتقاد گروه های تلفیقی نسبت به کسر بیمه از دستمزد

انتقاد گروه های تلفیقی نسبت به کسر بیمه از دستمزد

انتقاد گروه های تلفیقی نسبت به کسر بیمه از دستمزد
انتقاد گروه های تلفیقی نسبت به کسر بیمه از دستمزد

درحالی مدیر مالی موسسه توسعه هنرهای معاصر اعلام کرده بود در بند 4 متن قرارداد منعقد شده با هنرمندان نوشته شده که مبلغ بیمه و مالیات از دستمزد کسر می‌شود؛ در قرارداد منتشر شده یکی از گروه‌های بخش تلفیقی کسر مبلغ بیمه نوشته نشده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا؛ در پی انتشار گزارشی مبنی بر ادامه ابهامات جشنواره موسیقی فجر و عدم پرداخت حقوق هنرمندان جشنواره توسط موسسه توسعه هنرهای معاصر؛ یکی از هنرمندان بخش تلفیقی که قراردادی سه میلیونی با جشنواره داشت و 400 هزار تومان از مبلغ قراردادش کسر شده است؛ قرارداد خود را برای خبرگزاری ایلنا ارسال کرد.

پیش‌تر محمد عمرانی (مدیر مالی موسسه توسعه هنرهای معاصر) درباره ابهاماتی که در قرارداد هنرمندان و پرداخت قرارداد وجود دارد؛ به خبرنگار ایلنا گفته بود: طبق قانون که البته در بند 4 متن قرارداد منعقد شده با هنرمندان نیز وجود دارد، مبلغ بیمه و مالیات از رقم قرارداد هنرمندان کسر و دستمزد در قالب چک تقدیم آنها شده است.

این درحالی‌ست که در بند 4 متن قرارداد نوشته نشده که بیمه نیز از مبلغ قرارداد کسر می‌شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131