استعفای علی رهبری همزمان با پایان قرارداد او بود

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 1078

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

استعفای علی رهبری همزمان با پایان قرارداد او بود

استعفای علی رهبری همزمان با پایان قرارداد او بود
استعفای علی رهبری همزمان با پایان قرارداد او بود

سرپرستی دفتر موسیقی دیگر تمدید نمی‌شود

 

سخنگوی وزارت ارشاد گفت: قرارداد علی رهبری یک ساله بود و استعفایش مقارن با پایان قرارداد بود و اگر وی مایل باشد ما استقبال می‌کنیم در غیر این صورت باید صمیمانه استعفا حل و فصل شود.

 

به گزارش خبرنگار موسیقی فارس، حسین نوش‌آبادی صبح امروز در نشست خبری درپاسخ به سوال فارس مبنی بر چگونگی وضعیت علی رهبری و موضع ارشاد درباره استعفای این هنرمند گفت: در این باره خیلی تلاش شد تا ارکسترهای ملی و تهران احیا شود که این امر با پیگیری‌های وزیر به ثمر نشست و این وعده رئیس جمهور اجرایی شد. دغدغه‌های مالی آن‌ها هم بررسی و با کمک آقای نوبخت اعتباراتش تأمین شد. اما درباره آقای رهبری تلاش زیادی شد که از خارج بیاید، وی هم تلاش و زحمات زیادی کشید البته انتقاداتی مطرح شد اما قرارداد علی رهبری یک ساله بود و استعفایش مقارن با پایان قرارداد بود و اگر وی مایل باشد ما استقبال می‌کنیم در غیر این صورت باید صمیمانه استعفا حل و فصل شود.

 

نوش‌آبادی ادامه داد: ارکستر سمفونیک یکی از دغدغه‌های مسئولان است و باید مشکلات برطرف شود.ما آماده همکاری مجدد با آقای رهبری هستیم البته وی دلایلی دارد و ما معاونت هنری هم دلایلی که باید دوستانه مطرح شود تا اعتبار ارکستر سمفونیک که متعلق به جمهوری اسلامی است زیر سؤال نرود.

 

وی در ادامه در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار فارس پیرامون وضعیت مدیریت دفتر موسیقی ارشاد گفت: دوره دوم سرپرست موسیقی تمام شده و در هفته بعد تصمیم‌گیری می‌شود. سرپرستی دفتر موسیقی دیگر تمدید نمی‌شود.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131