مدیر برج میلاد: هیچ مخالفتی با موسیقی نداریم

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 998

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیر برج میلاد: هیچ مخالفتی با موسیقی نداریم

مدیر برج میلاد: هیچ مخالفتی با موسیقی نداریم
مدیر برج میلاد: هیچ مخالفتی با موسیقی نداریم

افزایش ۲۰ درصدی تعرفه اجاره‌بهای مرکز همایش‌ها در سال ۹۵

 

علیرضا شفیعی گفت: ما هیچ مشکلی با موسیقی نداریم و مخالف موسیقی هم نیستیم؛ در برنامه‌ریزی‌هایی که برج میلاد داشته است، طی سال گذشته تعداد زیادی کنسرت از انواع مختلف موسیقی برگزار شده است.  

به گزارش خبرنگار موسیقی فارس، نشست خبری علیرضا شفیعی مدیرعامل مجموعه برج میلاد تهران ساعتی پیش با حضور جمعی از اصحاب رسانه برگزار شد.

 

شفیعی در ابتدای این نشست ضمن تشریح برنامه های برج میلاد در ایام نوروز گفت: امسال در ایام عید نوروز ویژه برنامه‌ای با عنوان نوروزگان تدارک دیده شده و با این برنامه خدمت مردم خواهیم رسید. امسال از روز دوم فروردین تا 12 فروردین در خدمت مردم، مسافران نوروزی و گردشگران خارجی خواهیم بود. برنامه‌های امسال نیز مانند بسیاری دیگر از برنامه‌های برج میلاد به صورت خانواده‌محور طراحی شده و سعی کردیم فضایی را طراحی کنیم که برای خانواده‌ها بسیار پرنشاط باشد.

 

وی افزود: در طی این روزها اقوام مختلف از شهرهای ایران در برج میلاد حضور خواهند داشت و موسیقی منطقه خودشان را به نمایش می‌گذارند. تعدادی از کودکان کار نیز که در شهر تهران مشغول نوازندگی هستند را نیز شناسایی و ساماندهی کردیم و در شب‌هایی که میزبان برگزاری کنسرت خواهیم بود، پیش از اجرا گروه کوچه‌نوازان اجرا خواهند داشت.

 

مدیرعامل برج میلاد در خصوص برنامه‌های موسیقایی طی ایام نوروز گفت: در ایام نوروز فضای برگزاری کنسرت در شهر تهران فراهم نبود و با توجه به این نیاز، موافقت شد که چهار یا پنج شب کنسرت موسیقی داشته باشیم که علاقمندان موسیقی نیز بتوانند از این امکان استفاده کنند.

 

شفیعی در ادامه نشست در پاسخ به سؤالی مبنی بر چگونگی حضور گروه‌های پاپ در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران گفت: من اینجا می‌خواهم به این موضوع مهم اشاره کنم که ما هیچ مشکلی با موسیقی نداریم و مخالف موسیقی هم نیستیم، در برنامه‌ریزی‌هایی که برج میلاد داشته است، طی سال گذشته تعدادی کنسرت از انواع مختلف موسیقی برگزار شده است.

 

وی افزود: اما با توجه به کثرت برنامه‌هایی که در برج میلاد برگزار می‌شود، زمان خاصی برای اجرای کنسرت نداریم و هنوز هم درباره اینکه برج میلاد در طول سال 95 چه تصمیمی خواهد گرفت، به نتیجه‌گیری نرسیدیم.

شفیعی در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه آیا تعرفه اجاره بهای مرکز همایش‌های برج میلاد تهران در سال آینده تغییری خواهد داشت یا خیر، گفت: هنوز تعرفه برگزاری کنسرت برای سال آینده مشخص نشده، اما به احتمال زیاد تا 20 درصد افزایش تعرفه خواهیم داشت. در حال حاضر چیزی حدود 25 میلیونتومان برای انواع خدماتی که برج میلاد دراختیار گروه های موسیقی قرار می‌دهد درنظر گرفته می‌شود که البته هیچ انحصاری هم وجود ندارد و ما با هیچ شرکتی به صورت انحصاری یا مونوکل کار نمی‌کنیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131