امشب/نتیجه جلسات ارکستر سمفونیک در دستان جنتی

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 897

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نتیجه جلسات ارکستر سمفونیک در دستان جنتی

نتیجه جلسات ارکستر سمفونیک در دستان جنتی
نتیجه جلسات ارکستر سمفونیک در دستان جنتی

سرنوشت ارکستر امشب مشخص می‌شود

 

پس از یک هفته برگزاری جلسات مداوم؛ امشب علی جنت ی و معاونش تصمیم نهایی را برای ارکستر سمفونیک، نوازندگان و علی رهبری می‌گیرند.

به گزارش خبرنگار ایلنا؛ پس از جلسات چند روزه علی رهبری درباره شرایط ارکستر و اما اگرهای متعدد؛ سرانجام روز گذشته (دوشنبه 16 اردیبهشت) که قرار بود سرنوشت ارکستر مشخص شود؛ جلسات به پایان رسید.

در این جلسات پیرامون مسائل حقوقی نوازندگان و ارکستر صحبت شده و علی رهبری معتقد است که تمدید قرارداد خودش وابسته به قررداد نوازندگان است.

اما قرار است تا امشب علی جنتی وزیر ارشاد و علی مرادخانی معاون هنری وزیر ارشاد؛ نتیجه نهایی را به رهبری اعلام کنند تا درنهایت ماندن یارفتن علی رهبری مشخص شود.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131