نمایندگان وزارت ارشاد در انتخابات کانون‌های خانه موسیقی حضور دارند

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 1149

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نمایندگان وزارت ارشاد در انتخابات کانون‌های خانه موسیقی حضور دارند

نمایندگان وزارت ارشاد در انتخابات کانون‌های خانه موسیقی حضور دارند
نمایندگان وزارت ارشاد در انتخابات کانون‌های خانه موسیقی حضور دارند

 

نمایندگان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان ناظر در انتخابات کانون‌های ده گانه خانه موسیقی ایران حضور خواهند داشت.

 

به گزارش خبرنگار موسیقی فارس، طبق درخواست خانه موسیقی از وزارت فرهنگ ارشاد اسلامی، نمایندگان این وزارتخانه به عنوان ناظر در انتخابات کانون‌های ده گانه حضور خواهند داشت.

 

پیرو مصوبه هیئت مدیره خانه موسیقی در خصوص تعیین تاریخ انتخابات کانون‌های تخصصی، روند انتخابات و برگزاری نوبت اول مجامع عمومی کانون‌های ده گانه خانه موسیقی طبق آئین نامه (مصوب 20 دی ماه 1394)  از فروردین ماه سال جاری آغاز می‌شود.

 

کلیه اعضای خانه موسیقی می‌توانند با مطالعه آئین‌نامه انتخابات خانه موسیقی به صورت فراگیر در این انتخابات شرکت کنند.

 

پس از انتخابات اعضای هیئت مدیره کانون‌ها، مجمع عمومی نمایندگان کانون‌ها جهت انتخاب اعضای هیئت مدیره اصلی خانه موسیقی متعاقبا برگزار خواهد شد.

 

بر اساس این گزارش، مجامع عمومی کانون‌های صدابرداران و پژوهشگران قرار بود 24 و 25 اسفند سال گذشته برگزار شود که به دلیل ترافیک کاری روزهای پایانی سال94، به درخواست معدد اعضای کانون‌ها این مجامع به تعویق افتاد.

 

نوبت اول جهت انتخابات کانون صدابرداران 23 فروردین ماه و کانون پژوهشگران 24 فروردین ماه در ساختمان شماره 1 برگزار می‌شود.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131