دنگ شو وارد عرصه موسیقی فیلم شد

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 586

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دنگ شو وارد عرصه موسیقی فیلم شد

دنگ شو وارد عرصه موسیقی فیلم شد
دنگ شو وارد عرصه موسیقی فیلم شد

لذتِ اجرا در سعدیه

گروه موسیقی «دنگ شو» در ادامه تور کنسرت های تهران و شهرستان و بعد از اجرای موفق در سعدیه شیراز، به عنوان گروه آهنگسازی فیلم سینمایی «دونده زمین» نیز معرفی شد.

حمید خسروبیگی مدیر برنامه های گروه موسیقی «دنگ شو» در گفتگو با خبرنگار مهر درباره تازه ترین فعالیت های این گروه بیان کرد: خوشبختانه  بعد از اینکه بسیاری از گروه های صاحب نام موسیقی اصیل ایرانی در آرامگاه سعدی کنسرت هایی را اجرا کردند این افتخار را داشتیم که برای اولین بار به عنوان یک گروه تلفیقی در روز سعدی در این مکان به اجرای برنامه بپردازیم و این اتفاق بسیار خوب بود که برای تک تک اعضای گروه تجربه لذت بخشی به دنبال آورد.

وی ادامه داد: ما در این کنسرت از طریق فضای مجازی اعلامیه ای را برای طرفداران منتشر کردیم که بدون بلیت فروشی به آرامگاه سعدی بیایند و ما در روز گرامیداشت این شاعر بزرگ کنسرتی را برگزار کنیم که خوشبختانه شاهد حضور چشمگیر طرفداران در سعدیه بودیم و غیر از اجرای چند قطعه منتخب از گروه موفق شدیم قطعاتی با شعر سعدی را نیز اجرا کنیم که فضای بسیار خوبی را برای ما و مخاطبان رقم زد. البته همه اعضای گروه دنگ شو علاقه مندند که چنین تجربه هایی محدود به روز سعدی نشود و ما شاهد روزی باشیم که بتوانیم روز حافظ در آرامگاه حافظ برنامه مشابهی را برگزار کنیم.

مدیر برنامه های گروه «دنگ شو» درباره برنامه های دیگر این گروه افزود: روز ۱۷ اردیبهشت ماه در مرکز همایش های برج میلاد تهران کنسرتی را برگزار می کنیم. ضمن اینکه برگزاری کنسرت در اراک هم قطعی شده، این در حالی است که برای برگزاری کنسرت در اصفهان نیز درخواست مجوز داده بودیم که متاسفانه مورد پذیرش قرار نگرفت اما برای برگزاری کنسرت در چند شهرستان برنامه‌ریزی هایی انجام گرفته که به زودی اطلاع رسانی خواهد شد. در زمینه فعالیت های دیگر نظیر آلبوم و کلیپ هم باید بگویم که همچنان درگیر ضبط آلبوم جدید هستیم که بعید می دانم تا دو ماه آینده منتشر شود اما به احتمال زیاد به زودی تازه ترین ویدئوکلیپ را در فضای مجازی منتشر خواهیم کرد.

خسرو بیگی در پایان از حضور گروه «دنگ شو» در ساخت موسیقی فیلم «دونده زمین» به کارگردانی کمال تبریزی خبر داد و گفت: فیلم «دونده زمین» از جمله آثار چند سال گذشته کمال تبریزی است که قرار است از هفته آینده در گروه «هنر و تجربه» اکران شود که گروه «دنگ شو» نیز به عنوان گروه سازنده موسیقی متن در این اثر حضور داشت. چند قطعه نیز در فیلم وجود دارد که به صورت با کلام اجرا شده است.