اعضای جديد هیات مدير كانون پژوهشگران خانه موسيقی انتخاب شدند

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 883

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اعضای جديد هیات مدير كانون پژوهشگران خانه موسيقی انتخاب شدند

اعضای جديد هیات مدير كانون پژوهشگران خانه موسيقی انتخاب شدند
اعضای جديد هیات مدير كانون پژوهشگران خانه موسيقی انتخاب شدند

نوبت دوم مجمع عمومی و انتخابات هیات مدیره کانون پژوهشگران بعد از ظهر امروز سه شنبه در ساختمان فاطمی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، نوبت دوم مجمع عمومی و انتخابات هیئت مدیره کانون پژوهشگران بعد از ظهر امروز سه شنبه ۱۴ اردیبهشت با حضور اعضای این کانون در ساختمان شماره ۱ برگزار شد.

این جلسه با حضور ناظران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد و در ابتدا آذر هاشمی بازرس خانه موسیقی درباره روند انتخابات هیئت مدیره کانون ها و نحوه رای گیری و شمارش آرا توضیحاتی ارائه کرد.

در ادامه اعضای هیات مدیره سابق کانون در جایگاه حاضر شدند و بهروز وجدانی گزارشی از عملکرد این دوره هیات مدیره کانون پژوهشگران ارائه کرد.

پس از استعفای هیات مدیره سابق کانون، ریاست سنی مجمع با حضور رییس، معاون، دبیر و منشی تشکیل شد و کاندیداهای عضویت در هیات مدیره و بازرسی کانون هر یک پنج دقیقه به معرفی خود و برنامه هایشان پرداختند.

کاندیداهای عضویت در هیات مدیره کانون پژوهشگران به ترتیب حروف الفبا حمیدرضا اردلان، هومان اسعدی، حمیدرضا عاطفی، محمدرضا فیاض، بهروز مبصری، جهانگیر نصری اشرفی، بهروز وجدانی و  کاندیداهای بازرس کانون افشین کاید و بهرنگ مجیدی بودند.

پس از پایان رای گیری و شمارش آرا حمیدرضا عاطفی، محمدرضا فیاض، هومان اسعدی، بهروز وجدانی و بهروز مبصری به عنوان اعضای جديد هیات مديره كانون پژوهشگران خانه موسيقي و حمیدرضا اردلان عضو علي البدل اول، جهانگیرنصری اشرفی عضو علي البدل دوم انتخاب شدند.

همچنين بهرنگ مجیدی به عنوان بازرس كانون و افشین کاید بازرس علي البدل انتخاب شدند

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131