اختتامیه جشنواره سایت‌ها و وبلاگ‌های موسیقی در ارسباران

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 1218

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اختتامیه جشنواره سایت‌ها و وبلاگ‌های موسیقی در ارسباران

اختتامیه جشنواره سایت‌ها و وبلاگ‌های موسیقی در ارسباران
اختتامیه جشنواره سایت‌ها و وبلاگ‌های موسیقی در ارسباران

اختتامیه پنجمین دوره «جشنواره سایت‌ها و وبلاگ‌های موسیقی» پنجشنبه 23 اردیبهشت ساعت 18 با حضور پیشکسوتان و هنرمندان در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، در پنجمین جشنواره سایت ها و وبلاگ های موسیقی،  ارکستر نوجوانان ایران به رهبری شهرام توکلی و گروه «صدای آناتولی» به سرپرستی و خوانندگی هادی سپهری و نوازندگی (هادی سپهری، باغلاما، محمد کربلایی) کمانچه ( مهسا شهبازیان) قانون (سپیده شایان راد) دَربوکه (امیر سید احمد) دُهل (احسان ید احمد) پرکاشن و کانکاشن، کوارتت زهی (متسو) با اجرای ویولن١(امیر محمد کاظمی) ویولن٢( بهار فلسفی) ویولا( ساغر مقدم فر) ویولنسل( سهراب ملک زاده) به اجرای موسیقی می‌پردازند.

همچنین باسرپرستی و مدیریت هنری سعید محمدعلی، شاهد اجرای دوئت سنتور و کمانچه با هنرمندی  مسعود نجفی و علیرضا دریایی خواهیم بود.

این جشنواره با همکاری موسسه فرهنگی هنری راد نواندیش و فرهنگسرای ارسباران، با رقابت شرکت کنندگان در دو بخش اصلی وجنبی؛ در بخش اول با موضوع (مقاله ژورنالیستی، مقاله پژوهشی، نقد، یادداشت، سایت برگزیده، وبلاگ برگزیده) و بخش دوم  ویژه نویسندگان در فضای اینترنت و روزنامه نگاران برگزار می‌شد.

سجاد پورقناد دبیر این دوره از جشنواره سایت ها و وبلاگ های موسیقی بود و مهران پورمندان، دکتر هومان اسعدی، هادی سپهری، دکتر کیوان آقامحسنی و سعید یعقوبیان داوری جشنواره را برعهده دارند.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131