روایتی از زندگی هنرمندان موسیقی در گپ

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 966

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

روایتی از زندگی هنرمندان موسیقی در گپ

روایتی از زندگی هنرمندان موسیقی در گپ
روایتی از زندگی هنرمندان موسیقی در گپ

نویسنده و کارگردان مجموعه موسیقایی «گپ» که مجموعه‌اش برای پخش از شبکه نمایش خانگی در حال ساخت است، گفت: این‌ مجموعه با ضبط بخش‌هایی از زندگی بابک رادمنش - ترانه سرا و آهنگ ساز پیشکسوت کشورمان - به نیمه رسید.

به گزارش ایسنا، سید یاسر فقیهی - نویسنده و کارگردان «گپ» اعلام کرد: بخش اول تصویربرداری این مجموعه اخیرا به پایان رسید و بزودی ما وارد بخش دوم تصویربرداری خواهیم شد.

کارگردان مجموعه موسیقایی «گپ» همچنین با بیان اینکه این اثر هنری در نوع خود بی‌بدیل است از این کار به عنوان نخستین مجموعه موسیقایی در کشور یاد کرد که در حال تولید است.

مجموعه موسیقایی «گپ» به نویسندگی و کارگردانی سید یاسر فقیهی در حالی از نیمه اردیبهشت ماه سال جاری کلید خورده است که این مجموعه برای اولین بار قرار است در قالب یک اثر هنری به همراه تصاویری از خوانندگان جوان کشورمان با محوریت حواشی زندگی و حرفه‌ای این هنرمندان برای رسانه خانگی تهیه و تولید شود.

علاقه‌مندان به حوزه موسیقی می‌توانند تابستان امسال شاهد عرصه این مجموعه در رسانه شبکه خانگی باشند.

به گزارش ایسنا، تاکنون برخی از هنرمندان کشور به هنگام ضبط بخش‌هایی از این مجموعه، سرصحنه حضور داشتند که از جمله می‌توان به حضور ابوالفضل پورعرب اشاره کرد.

عوامل تولید مجموعه «گپ» عبارتند از: نویسنده و کارگردانسید یاسر فقیهی، مشاور کارگردانسامان مقدم، کارشناس و مشاور موسیقی محمد کلهر، دستیار کارگردانروح‌الله طلایی، مدیر صدابرداری محمد امامی، تصویربرداران محمود پری، مجری قسمت‌های پلاتو: منوچهر اکبرلو، مدیر تولید سعید صادقی، عکاس: آرش شاه محمدی، مدیر روابط عمومی: مجید معافی، مجری طرح حمید اسکندری، تهیه‌کننده مهدی رضوانی، صاحب اثر: سید یاسر فقیهی.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131