احکام مدیریتی جشنواره سی و دوم موسیقی فجر به زودی اعلام می‌شود

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 1053

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

احکام مدیریتی جشنواره سی و دوم موسیقی فجر به زودی اعلام می‌شود

احکام مدیریتی جشنواره سی و دوم موسیقی فجر به زودی اعلام می‌شود
احکام مدیریتی جشنواره سی و دوم موسیقی فجر به زودی اعلام می‌شود

مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد جلساتی برای مشخص شدن مدیران سی و دومین جشنواره موسیقی برگزار شده و به زودی احکام آنها اعلام می‌شود.

فرزاد طالبی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره زمان معرفی مدیران سی و دومین جشنواره موسیقی فجر توضیح داد: هنوز برای مدیران برگزاری سی و دومین جشنواره موسیقی فجر احکامی صادر نشده، اما طی هفته های گذشته جلسات متعددی درباره این موضوع برگزار شده که به نتایجی هم دست پیدا کردیم و به زودی احکام مدیریتی این دوره از جشنواره اعلام رسمی خواهد شد.

وی در پاسخ به اینکه آیا چارت تشکیلاتی سی و دومین جشنواره موسیقی فجر مانند دوره گذشته خواهد بود یا خیر؟ گفت: دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در جلساتِ متعدد سیاستگذاری جشنواره، پیشنهادهایی را ارائه داده که این پیشنهادها پس از صدور رسمی احکام جدید به صورت مشروح توضیح داده خواهد شد، اما آنچه مسلم است اینکه تمامی موارد مربوط به سی و دومین جشنواره موسیقی فجر مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته و به زودی نتایج آن اعلام می شود.

جلسات برای تعیین مدیران سی و دومین جشنواره موسیقی فجر در حالی برگزار می‌شود که حمیدرضا نوربخش مدیرعامل فعلی خانه موسیقی، مدیر سی و یکمین جشنواره موسیقی فجر و گزینه احتمالی مدیریت دوره سی و دوم اوایل اردیبهشت ماه امسال در گفتگو با خبرنگار مهر اعلام کرد: «از نظر خودم بنده قطعا دیگر مدیر جشنواره سی و دوم نخواهم بود. از همین جا هم اعلام می کنم که دیگر مدیر جشنواره نیستم.»

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131