دارکوب برای کنسرت برج میلاد وقت می‌خواهد

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 1150

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دارکوب برای کنسرت برج میلاد وقت می‌خواهد

دارکوب برای کنسرت برج میلاد وقت می‌خواهد
دارکوب برای کنسرت برج میلاد وقت می‌خواهد

برپایی یک کنسرت سنتی

یک تهیه کننده کنسرت های موسیقی از برپایی چند برنامه زنده ویژه بانوان، تولید یک آلبوم و برپایی دو کنسرت موسیقی پاپ در آینده ای نزدیک خبر داد.

عاصمه میرفندرسکی مدیر موسسه فرهنگی هنری «آوای مهربانی» در تشریح تازه ترین فعالیت های این موسسه به خبرنگار مهر گفت: بعد از استقبالی که از کنسرت گروه «آوای مهربانی» به سرپرستی سهیلا پورگرامی و هنرمندی افرادی چون پدرام درخشانی صورت گرفت بنا داریم کنسرتی را ویژه بانوان از همین گروه در اول مرداد برگزار کنیم که طبق تازه ترین برنامه ریزی ها این برنامه زنده در تالار وحدت میزبان مخاطبان خواهد بود.

وی ادامه داد: در بخش اول کنسرت صبا ضامنی فرزند سهیلا پورگرامی در بخش پاپ کنسرت و در بخش دوم سهیلا پورگرامی به اجرای موسیقی سنتی می پردازند. برای این کنسرت که دارای تفاوت هایی نسبت به کنسرت های گذشته گروه است برنامه های نمایشی درنظر گرفته ایم که حتم دارم مخاطبان از دیدن و شنیدن آنها لذت خواهد برد.

این تهیه کننده موسیقی به تولید یک آلبوم به هنرمندی سلمان سالک اشاره کرد و گفت: به تازگی آلبوم «رهرو» با هنرمندی سلمان سالک منتشر شده که این آلبوم بر اساس تکنوازی های این هنرمند در دستگاه‌های اصفهان و شور است که مجید علیزاده به عنوان نوازنده تنبک این هنرمند را همراهی می کند. همچنین به زودی کنسرت «به همین سادگی» به خوانندگی مسعود یکتا در تالار رودکی برگزار می شود و ما بنا داریم در این برنامه زنده از دو نوازنده از جمله آزاد میرزا پور استفاده کنیم.

میرفندرسکی در پایان بیان کرد: برپایی کنسرت گروه موسیقی «دارکوب» هم جزو برنامه های ما است که اگر برج میلاد وقت بدهد این برنامه را در برج برگزار می کنیم در غیر اینضورت برنامه را در تالار وحدت برگزار می‌کنیم. در زمینه تور کنسرت های شهرستان بهنام صفوی هم برنامه ریزی هایی برای برگزاری کنسرت در روز ۲۵ تیر ماه انجام گرفته که این برنامه در تاریخ یاد شده میزبان علاقه مندان موسیقی پاپ در شهر کرمان خواهد بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131