سالار عقیلی داور مسابقه «هزار صدا» شد

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 978

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سالار عقیلی داور مسابقه «هزار صدا» شد

سالار عقیلی داور مسابقه «هزار صدا» شد
سالار عقیلی داور مسابقه «هزار صدا» شد

سالار عقیلی خواننده موسیقی ایرانی با حضور در فرهنگسرای ارسباران داور دومین برنامه ساز و آواز و تصنیف «هزار صدا» شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سالار عقیلی خواننده موسیقی ایرانی ساعت ۲۱ پنجشنبه ۱۰ تیرماه  با حضور در فرهنگسرای ارسباران داور دومین برنامه ساز و آواز و تصنیف «هزار صدا» شد. وی در این برنامه به عنوان کارشناس آواز و خوانندگی به بررسی آثار و اجرای خوانندگان جوان می پردازد.

«هزار صدا» برنامه ای برای معرفی استعدادها و چهره های تازه موسیقی است که هر ماه دو بار در دو بخش موسیقی سنتی و ا ایرانی و موسیقی پاپ با مسئولیت آرش نصیری در فرهنگ سرای ارسباران برگزار می‌شود.

اولین سری جدید «هزار صدا» در بخش موسیقی دستگاهی ۲۰ خردادماه با حضور استادان محمد علی  بهمنی، عبدالحسین مختاباد برگزارشد و گروه «حلقه» به عنوان گروه برنده انتخاب شد.

 علاقمندان جهت حضور در این برنامه می‌توانند به فرهنگسرای ارسباران واقع در خیابان دکتر شریعتی، سیدخندان، خیابان جلفا مراجعه کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131