گزینه مدیرعاملی خانه موسیقی نیستم/ باید از تنش‌ها فاصله بگیریم

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 1062

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

گزینه مدیرعاملی خانه موسیقی نیستم/ باید از تنش‌ها فاصله بگیریم

گزینه مدیرعاملی خانه موسیقی نیستم/ باید از تنش‌ها فاصله بگیریم
گزینه مدیرعاملی خانه موسیقی نیستم/ باید از تنش‌ها فاصله بگیریم

عضو جدید هیات مدیره خانه موسیقی معتقدست فاصله گرفتن از تنش ها و استفاده از ظرفیت همه اهالی موسیقی از اولویت هایی است که در دوره جدید فعالیت خانه موسیقی از آن بهره‌مند می‌شوند.

سید محمد میرزمانی عضو جدید هیات مدیره خانه موسیقی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اولویت های هیات مدیره این نهاد صنفی بیان کرد: قبل از هر چیزی باید به این موضوع اشاره کنم که بسیار خوشحالم می توانم در نهاد صنفی خانه موسیقی خدمتگزار اهالی مهربان و زحمتکش موسیقی باشم بنابراین از تمام افرادی که به بنده رای دادند صمیمانه قدردانی می کنم و امیدوارم بتوانم برای اعتلای موسیقی قدمی بردارم و لیاقت اعتماد عزیزانی که به من رای دادند داشته باشم.

وی افزود: به اعتقاد من اولین اولویتی که می تواند در هیات مدیره جدید خانه موسیقی مورد توجه قرار گیرد فاصله گرفتن از تنش ها و تعامل بیشتر با هنرمندان است زیرا با فاصله گرفتن از تنش ها و همکاری زیر سایه مهر و دوستی است که خانه موسیقی می تواند در احقاق حقوق صنفی خود پیروز باشد. ما باید به سمتی حرکت کنیم که از ظرفیت‌های موجود نهایت بهره مندی را داشته باشیم. همه می دانیم که در این سال ها فشارها و مشکلاتی وجود داشت که باید نسبت به رفع آنها گام هایی را برداریم بنابراین از تمامی دوستانی که به فضای موسیقی و حرکت های صنفی علاقه مندند می خواهم بر مشکلات اضافه نکنند و سعی کنند از این پس مشکلات صنفی خود را قبل از هر چیز در خود خانه موسیقی حل کنند.

مدیر اسبق دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد: بنده در زمان رای گیری که فرصتی کوتاه برای حرف زدن داشتم به همه دوستان گفتم مهم این نیست که من رای بیاورم یا نیاورم بلکه مهم ترین نکته این است که بتوانیم در کنار یکدیگر از پس حل معضلات حوزه موسیقی بربیاییم. تصور می کنم در حال حاضر که هنوز جلسه رسمی برای هیات مدیره جدید تشکیل نشده می توانیم به این نکات توجه بیشتری کنیم ضمن اینکه طبیعتا سرفصل ها و اولویت های مهم صنفی دیگری نیز وجود دارد که بعد از تشکیل اولین جلسه می توانیم درباره آنها بیشتر صحبت کنیم.

میرزمانی در پاسخ به این پرسش که آیا وی می تواند گزینه احتمالی مدیرعاملی خانه موسیقی باشد؟ توضیح داد: خیر بنده اصلا به این چیزها فکر نمی کنم. در این فضای مدیریتی هرچه مقام معمولی تری داشته باشیم راحت تر می توانیم کار کنیم و در غیر این صورت دچار معضلاتی می شویم که چندان مورد علاقه من نیست. آنچه برای من در این دوره مهم است اتفاقات خوب در سایه تعامل و دوستی است.  

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131