پزشکان گسترش سرطان در بدن محمدرضا شجریان را کنترل کرده‌اند

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 974

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پزشکان گسترش سرطان در بدن محمدرضا شجریان را کنترل کرده‌اند

پزشکان گسترش سرطان در بدن محمدرضا شجریان را کنترل کرده‌اند
پزشکان گسترش سرطان در بدن محمدرضا شجریان را کنترل کرده‌اند

وزیر ارشاد در حاشیه اجرای تازه ترین کنسرت ارکستر سمفونیک تهران درباره رسیدیگی به پرونده درمانی عباس کیارستمی و همچنین آخرین وضعیت جسمی محمدرضا شجریان توضیح داد.

به گزارش خبرنگار مهر، علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر شنبه ۲۷ تیر ماه در حاشیه اجرای تازه ترین کنسرت ارکستر سمفونیک تهران درباره وضعیت پرونده درمانی زنده یاد عباس کیارستمی و همچنین برگزاری کنسرت ها توضیحاتی را ارائه داد.

وی در جمع خبرنگاران با اشاره به موضوع شرایط جدید برگزاری کنسرت ها و حرف و حدیث هایی که پیرامون این موضوع در رسانه های مطرح شده است، تاکید کرد: شرایط جدید برگزاری کنسرت ها مصوبه جدید هیات دولت است که به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت کشور ابلاغ شده و به زودی هم به نیروی انتظامی ابلاغ خواهد شد.

جنتی ضمن قدردانی از تازه ترین اجرای ارکستر سمفونیک تهران بیان کرد: کنسرت «ارمیا» برنامه بسیار خوبی میان موسیقی سنتی ایران و موسیقی کلاسیک بود. به هر حال در مدیریت بنیاد رودکی اتفاقاتی افتاده و خوشبختانه افراد زبده ای در آن مشغول به کار هستند که امیدوارم با حضور این عزیزان مشکلات ارکسترها نیز مرتفع شود و ما هر هفته به طور مستمر شاهد اجرای این مجموعه باشیم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره حاشیه های پرونده درمان عباس کیارستمی نیز گفت: طبق آخرین پیگیری هایی که در زمینه رسیدگی به پرونده درمانی آقای کیارستمی انجام گرفته بنابر این است که جناب هاشمی وزیر بهداشت دستورات لازم را برای رسیدگی به این موضوع صادر کند که آیا در پرونده درمانی این هنرمند قصوری صورت گرفته است یا نه؟ به هر حال مطمئن باشید ما در این زمینه مشغول پیگیری های لازم هستیم.

وی درباره وضعیت درمانی محمدرضا شجریان نیز توضیح داد: آقای شجریان هم اکنون در خارج از کشور تحت درمان قرار دارند و من امیدوارم این هنرمند هرچه زودتر به ایران بازگردد. البته همانطور که همایون شجریان پیرامون وضعیت جسمی ایشان توضیحاتی را منتشر کرده وضعیت فعلی رضایت بخش است و پزشکان با شیمی درمانی از گسترش سرطان جلوگیری کرده اند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131