سهند آوا با محتوای موسیقایی از شبکه سهند پخش می شود

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 1314

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سهند آوا با محتوای موسیقایی از شبکه سهند پخش می شود

سهند آوا با محتوای موسیقایی از شبکه سهند پخش می شود
سهند آوا با محتوای موسیقایی از شبکه سهند پخش می شود

تبریز - «سهند آوا» عنوان برنامه ۱۱۰ قسمتی از گروه تفریحات و سرگرمی شبکه سهند است که با محتوای موسیقایی به روی آنتن می رود.

به گزارش خبرنگار مهر، این برنامه به تهیه کنندگی بهزاد شاهدی و حسین مالک بیرامی و کارگردانی حسین عبدالهی در شبکه استانی سیمای مرکز آذربایجان شرقی تهیه و پخش می شود.

سهند آوا برنامه ای ترکیبی با ساختار ارشادی، آموزشی، تفریحی و سرگرمی است که روزهای یکشنبه، سه شنبه و پنج شنبه هر هفته به صورت زنده به مدت ۳۰ دقیقه از ساعت ۱۸:۳۰ به روی آنتن می رود.

این برنامه با هدف ایجاد شادابی و نشاط در بین مخاطبان تهیه شده  و با بخش های مختلفی چون پخش موسیقی های فارسی، آذری، عاشیقی و موسیقی های درخواستی همراه است.

سهند آوا با نگاهی به موسیقی فولکلور و بررسی وضعیت موسیقی استان، اطلاعات لازم در این زمینه را در اختیار مخاطبان قرار می دهد و مخاطبان می توانند از طریق سامانه پیامکی ۳۰۰۰۰۴۱۱ و شماره تلگرام ۰۹۰۳۳۷۰۷۸۰۷ با برنامه ارتباط برقرار کنند.

در سهند آوا یونس رحیمی و صمد آقایی تصویربرداران؛ ساجدی صدا بردار، رشاد معینی اجرای برنامه را بر عهده دارد و قرار است این برنامه تا پایان اسفند سال جاری ادامه داشته باشد

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131