دفتر موسیقی ۳۴ مجوز جدید صادر کرد

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 968

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دفتر موسیقی ۳۴ مجوز جدید صادر کرد

دفتر موسیقی ۳۴ مجوز جدید صادر کرد
دفتر موسیقی ۳۴ مجوز جدید صادر کرد

دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز ۳۴ اجرای صحنه‌ای در تهران و برخی شهرستان‌ها را از ششم تیرماه امسال صادر کرده است.

به گزارش ایسنا، واحد نظارت و ارزشیابی دفتر موسیقی اعلام کرد که مجوز اجرای صحنه‌ای برای گروه موسیقی «کما» به سرپرستی و خوانندگی حمید عسگری برای ۲۹ و ۳۰ تیرماه در محل تالار ارومیه استان آذربایجان غربی، گروه «شوک» به سرپرستی و خوانندگی فرزاد فرزین در تالار وحدت شهرستان مهاباد و تالار هوریان ارومیه به ترتیب در روزهای ۶ و ۷ مرداد ماه و گروه تلفیقی «نیل‌آوا» به سرپرستی فرشاد عابدینی سپهر در فرهنگسرای نیاوران برای ۳۱ مردادماه صادر شد.

این مرکز برای گروه کلاسیک «بل کانتو» به سرپرستی نیما پناهی و همراهی گروه کر ۷ شهریورماه در تالار وحدت، گروه بوشهری «لیان» به سرپرستی محسن شریفیان و خوانندگی آکا صفوی برای ۲۷ - ۲۸ مردادماه و ۱ - ۲ شهریورماه در تالار وحدت، گروه محمد علیزاده در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی در تاریخ ۵، ۶ و ۷ مردادماه، گروه «مولوی» به سرپرستی و خوانندگی شهرام ناظری در محل فضای باز واقع در سایت نمایشگاهی برج میلاد تهران در روزهای ۱۳، ۱۴، ۱۵، ۲۰،۲۱و ۲۲ مردادماه، گروه «مضراب» به سرپرستی حمید متبسم و خوانندگی حسین علیشاپور در ۲۹ و ۳۰ مردادماه در تالار رودکی و گروه «تامای» به سرپرستی رسول دلریش و خوانندگی داریوش دهری ۱۰ مردادماه در تالار وحدت نیز مجوز صادر کرده است.

همچنین گروه کلاسیک «رسانه هنر» به سرپرستی امیر پدرام طاهریان برای ۱۹ مردادماه در سالن رودکی، گروه «تارهای ایرانی» به سرپرستی ناصر چشم‌آذر و خوانندگی حمیدرضا گلشن در روزهای ۱۸ - ۱۹ مردادماه و ۳ شهریورماه در تالاروحدت، گروه کلاسیک ایرانی «مرغ سحر» به سرپرستی و خوانندگی غفار ذابح ۳ مرداد ماه در فرهنگسرای نیاوران، گروه شهرام شکوهی ۱۴ مردادماه در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی، گروه «مشکی پوشان» به سرپرستی و خوانندگی رضا صادقی ۱۳ مردادماه در محل سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی، گروه «دف‌نوازان مشتاق» به سرپرستی مهرداد کریم‌خاوری اول مهر ماه در تالار وحدت و «تکنوازی پیانو» آرمان فهیمی در تاریخ ۱۲ مردادماه در سالن رودکی مجوز دریافت کردند.

این در حالی است که گروه امید حاجیلی برای ۱۷ و ۳۱ مردادماه در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی، گروه «کمان آوا» به سرپرستی علی‌اکبر شکارچی و خوانندگی فرج علیپور در تاریخ ۳۱ تیرماه در  تالار وحدت، گروه رضا یزدانی در تاریخ ۱۸ مردادماه در محل سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی، گروه «دنگ‌شو» به سرپرستی طاها شجاع‌نوری و خوانندگی طاها شجاع‌نوری و سعید رفیعی‌آتانی ۲۴ مردادماه در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی، گروه کلاسیک ارکستر موسیقی شرق به سرپرستی مهدی عبدالوهاب و همراهی گروه کر در تاریخ‌های ۲، ۳و ۴ شهریورماه در سالن رودکی، گروه «شرقی» به سرپرستی سامان احتشامی و همراهی گروه کر در ۳۱ مردادماه در  تالار وحدت روی صحنه خواهند رفت.

براساس این گزارش، گروه «ارنواز» به سرپرستی نسیم اربابی و خوانندگی مصطفی جلالی‌پور ۴ مرداد ماه در محل تالار وحدت، گروه «ماهان میرعرب» به سرپرستی هاتف منتظری ۳۱ تیرماه و ۱ مردادماه در محل سالن برج آزادی، گروه «مولوی» به سرپرستی و خوانندگی شهرام ناظری ۳۱ تیرماه و ۱ مردادماه درمحل باغ‌ - موزه عفیف‌آباد شیراز، گروه تلفیقی سهیل نفیسی ۱۵ و ۱۶ مردادماه در تالار وحدت، گروه احسان حق شناس ۱۹ مردادماه در محل سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی، گروه آذری «ریحان اردبیل» به سرپرستی یاشار آذرتاش و خوانندگی هاشم اسلامیان در تاریخ ۱و۲ شهریور ماه در تالاروحدت مجوز دریافت کرده‌اند.

همچنین اجراهای صحنه‌ای ویژه‌ی بانوان شامل گروه‌های سیمین غانم به سرپرستی و خوانندگی سیمین غانم در ۲۶ شهریورماه  و ۲ مهرماه، «دات» به سرپرستی و خوانندگی شهره سلطانی در تاریخ ۲۸ ،۳۰ و ۳۱ تیرماه در تالار وحدت و گروه «ستاره قطبی» به سرپرستی بهار ایلچی ۲۱ و ۲۲ مردادماه در فرهنگسرای نیاوران و همچنین ۴ و ۵ شهریورماه در تالار وحدت مجوز گرفتند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131