آوای ماهان در تدارک تولید آلبوم/ مهرماه کنسرت داریم

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 978

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آوای ماهان در تدارک تولید آلبوم/ مهرماه کنسرت داریم

آوای ماهان در تدارک تولید آلبوم/ مهرماه کنسرت داریم
آوای ماهان در تدارک تولید آلبوم/ مهرماه کنسرت داریم

گروه کُر «آوای ماهان» به سرپرستی نیما فاتحی در تدارک برگزاری چند کنسرت ویژه و تولید تازه ترین آلبوم موسیقایی خود طی ماه های آینده است.

نیما فاتحی سرپرست گروه کُر «آوای ماهان» در گفتگو با خبرنگار مهر درباره تازه ترین فعالیت های موسیقایی این مجموعه بیان کرد: طبق برنامه ریزی هایی که انجام گرفته قرار بر این است که مهرماه امسال در تالار رودکی کنسرتی را برگزار کنیم که این برنامه زنده یکی از متفاوت ترین برنامه های گروه طی ماه های اخیر خواهد بود، چراکه ما بعد از یک دوره توقف تلاش کرده ایم با اجرای یک رپرتوار کاملا جدید برنامه متفاوتی را به مخاطبان ارائه دهیم.

وی افزود: در این کنسرت که بخش هایی از آن با همراهی ساز پیانو خواهد بود علاوه بر اجرای قطعاتی بدون ساز، آثاری برگرفته از موسیقی رومانتیک و معاصر برای دوستداران موسیقی کلاسیک اجرا می شود که تصور می کنم با توجه به محتوای جدید رپرتوار می تواند برای مخاطبان جالب توجه باشد.

سرپرست گروه کُر «آوای ماهان» درباره شرکت نکردن این مجموعه موسیقایی در مسابقات جهانی کُر سوچی کشور روسیه گفت: گروه ما سال گذشته در تعدادی از رویدادهای بین المللی حضور موثری داشت اما با توجه به وقت کمی که به دلیل تراکم کنسرت ها داشتیم نتوانستیم در وقت مقرر آثاری را برای این مسابق هم آماده کنیم اما به طور حتم دی ماه امسال برنامه ریزی هایی برای حضور در چند فستیوال بین المللی در نظر گرفته ایم که به محض قطعی شدن پیرامون آن اطلاع رسانی می شود.

فاتحی از برگزاری یک کنسرت دیگر در تالار وحدت خبر داد و گفت: این کنسرت در ادامه کنسرت Old Song گروه کر «آوای ماهان» است که این بار با حجمی گسترده تر و جالب توجه برای مخاطبان اجرا می شود و امیدوارم با توجه به محتوای پیش بینی شده کنسرت موفقی باشد. این در حالی است که بعد از برگزاری کنسرت ها پیش بینی ضبط آلبوم را هم داریم که به زودی پس از فراهم شدن شرایط، تولید آن نیز آغاز می شود.