پلیس با فعالیت زیرزمینی استودیوهای دوبله وموسیقی برخورد می کند

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 969

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پلیس با فعالیت زیرزمینی استودیوهای دوبله وموسیقی برخورد می کند

پلیس با فعالیت زیرزمینی استودیوهای دوبله وموسیقی برخورد می کند
پلیس با فعالیت زیرزمینی استودیوهای دوبله وموسیقی برخورد می کند

معاون اجتماعی پلیس ناجا گفت: صنف دوبلرها پیگیر فعالیت زیرزمینی استودیوها هستند و پلیس پشتیبان آنهاست چنان که صنفی شکایت داشته باشد پلیس این شکایت را قطعا پیگیری می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار سعید منتظر المهدی در حاشیه مراسم رونمایی از اولین بازی پلیسی در کشور گفت: در اجرای این بخش از فعالیت های فرهنگی پلیس هزینه زیادی را صرف نکرده است و از توان نخبگان ناجا و برنامه سازان استفاده کرده است.

وی با اشاره به عرضه این بازی در فضای اندرویدی گوشی ها گفت: پلیس باید از همه توان فرهنگی برای قانونمداری استفاده کند.

وی با اشاره به اینکه این بازی هنوز کامل نشده و نسخه بتای آن در حال حاضر رونمایی شده است و اینکه قهرمان بازی برای برقراری قانون گاهی اقدام به قانون شکنی می کند باید کاری کنیم که پلیس قهرمان بازی در صورت انجام تخلف نمره منفی بگیرد.

وی ادامه داد: سه بازی دیگر در همین راستا در حال تهیه است و به زودی منتشر می شود.

منتظرالمهدی با اشاره به انتقاد دوبلورها از استودیوهای زیرزمینی گفت: با استدیوهای زیرزمینی در صورت انجام فعالیت و ارسال گزارش برخورد می شود و تا کنون در این زمینه ها چندین مورد برخورد داشته ایم و باز هم این برخوردها انجام می شود.

معاون اجتماعی ناجا گفت: پلیس هیچ برنامه مستقلی در فضای مجازی را مدیریت نمی کند در توییتر و اینستاگرام و تلگرام صفحه شخصی با ادمینی پلیس وجود ندارد اما افرادی هستند که اخبار پلیس را در این فضاها منتشر می کنند که امین پلیس هستند و فعالیتهای آنها مورد تایید است.

صنف دوبلورها پیگیر برخورد با استودیوهای زیرزمینی هستند

منتظرالمهدی درباره برخورد با استودیوهای دوبله زیرزمینی و موسیقی زیرزمینی گفت: خود صنف ها پیگیر این جریان هستند و پلیس پشتیبان آنهاست چنان که صنفی شکایت داشته باشد پلیس این شکایت را قطعا پیگیری می کند.

سخنگوی ناجا ادامه داد: نمی شود رقم دقیقی از بودجه ناجا که صرف کارهای فرهنگی می شود را اعلام کرد. در حال حاضر تولید فیلم و سریال با تلویزیون به صورت 50 درصدی از سوی ما و از سوی سازمان صدا و سیما انجام می شود و بسیار همکاری خوب و به جایی است این نکته حائز اهمیت است که پلیس از همه ظرفیت هایش برای حضور در عرصه های فرهنگی استفاده می کند.

وی از آغاز نمایش سریال گشت پلیس همزمان با هفته ناجا در تلویزیون خبر داد و گفت: فیلم گشت پلیس، آموزشی است و ریتم تندی دارد و اولین سریالی است که  در هر قسمت آموزش انتظامی را به نمایش می گذارد و انشاالله خروجی خوبی خواهد داشت.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره اطلاع رسانی درباره پارتی های شبانه، رنگ‌پارتی و استخرپارتی در فضای مجازی گفت: بخشی از این فعالیت ها توسط پلیس رصد می شود و با آنها برخورد می شود. بخش دیگر آن مربوط به حوزه های دیگر می شود. هر شکایتی به پلیس ارجاع شود با آن برخورد می شود باید کاری کنیم که خودمان اطلاعاتمان درباره حضور در فضای مجازی بالا برود در عین حال آگاهی بیشتر شهروندان درباره حضور در فضای مجازی باعث کاهش میزان جرایم در این حوزه می شود.

وی درباره اکران فیلم رستاخیر از محرم گفت: پلیس درباره حذف صحنه هایی از فیلم رستاخیر هنوز ورود نکرده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131