بانک موسیقی شبکه VOD تکمیل می‌شود/ نامه‌نگاری با معاونت هنری

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تازه ها بازدید: 1651

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بانک موسیقی شبکه VOD تکمیل می‌شود/ نامه‌نگاری با معاونت هنری

بانک موسیقی شبکه VOD تکمیل می‌شود/ نامه‌نگاری با معاونت هنری
بانک موسیقی شبکه VOD تکمیل می‌شود/ نامه‌نگاری با معاونت هنری

مدیرعامل موسسه رسانه های تصویری از نامه‌نگاری‌ها با معاونت هنری برای تکمیل آرشیو موسیقی شبکه VOD خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد ابطحی مدیرعامل موسسه رسانه های تصویری در حاشیه نشست مطبوعاتی خود که روز سه شنبه ۱۶ آذر ماه برگزار شد، در پاسخ به پرسش خبرنگار مهر د مبنی بر در اختیار قرار دادن بانک موسیقی ایران به شبکه VOD سامانه نمایش درخواستی (سند) توضیح داد: در زمان حضور آقای جنتی در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایشان دستور لازم برای این مساله را به علی مرادخانی معاون هنری خود داده بود که طی آن بخشی از آرشیو موسیقی در اختیار موسسه رسانه های تصویری قرار گرفت.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه این آرشیو، آرشیو کاملی نبود ما باز هم از آنها درخواست قطعات موسیقی بیشتری کرده و نامه ای هم به معاونت هنری ارائه دادیم که البته این مساله همزمان با تغییر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بود و حال به وزیر جدید نیز این درخواست خود را ارائه کرده‌ایم که امیدوارم بتوانیم آرشیو موسیقی خود را در شبکه VOD بیشتر کنیم.

مدیرعامل موسسه رسانه های تصویری در پایان عنوان کرد: البته بخش‌ خصوصی نیز آرشیو موسیقی خوبی دارد که می تواند در این زمینه با ما همراه باشد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131