حمید حامی: قطعاتی را می‌خوانم که مردم با آنها خاطره دارند

Posted in تازه ها بازدید: 1203

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

حمید حامی: قطعاتی را می‌خوانم که مردم با آنها خاطره دارند

حمید حامی: قطعاتی را می‌خوانم که مردم با آنها خاطره دارند

حمید حامی: قطعاتی را می‌خوانم که مردم با آنها خاطره دارند
حمید حامی: قطعاتی را می‌خوانم که مردم با آنها خاطره دارند

خواننده آلبوم «یک لحظه عاشق شو» در تاریخ ۷ و ۸ اسفند ماه در تالار وحدت به اجرای برنامه می‌پردازد.

به گزارش ایلنا، حامی که ماه گذشته کنسرت «یلدای حامی» را در همین سالن روی صحنه برده بود، درباره جدیدترین اجرای خود معتقد است: در این کنسرت قرار بود با هفت نفر برنده مسترکلاس آوازى که پارسال برگزار شد شرکت کنیمقرار بود در کنسرت آذر ماه این اتفاق بیفتد. برای کنسرت ٧ و ٨ اسفند ماه هم که مجوز گرفتم و قرار بود بچه ها مشترکا روی استیج بخوانند که هنوز قطعه موسیقى باکلامى که قرار بود ضبط کنیم آماده نبود. به هر ترتیب قرار شده که در این کنسرت روی استیج نباشند و در کنسرت بعدی روی این پروژه عملی شود. علاوه بر این قرار بود من با مهدی محمدی یک قطعه در کنسرت اسفند ماه بخوانم و به دلیل اینکه مجوز آن هنوز صادر نشده است او هم برای این کنسرت روی استیج نمی‌آید. قرار است باز هم قطعاتی که مردم با آن خاطره داشته و دوستشان دارند در این کنسرت خوانده شود. همچنین قطعه جدیدی که قرار بود دو ماه پیش منتشر شود ولی با قانون جدید ارشاد منتشر نشد را در این کنسرت اجرا می‌کنم.

 او ادامه داد: حال و هوای اجرای ۷ و ۸ اسفند شبیه به کنسرت های قبلی است و شباهتی که با کنسرت های قبلی من دارد این است که تغییرى در ارکستر و سازبندى قطعات ایجاد نشده. تهیه‌کنندگان این کنسرت در شرکت "کامیاب بهاران" هم کارشان را خوب بلدند و در بهترین حالت همه چیز را مدیریت کرده‌اند. با همدیگر به تعاملاتی رسیدیم و فکر می‌کنم یک سال آینده را ما می‌توانیم کنار هم کار کنیم. با توجه به بلیت فروشی خوب  و واکنش‌های خوبی که از اجراهای قبلی گرفتم سعی کردیم همه چیز شبیه به اجرای قبلی باشد.

حامی همچنین درباره اجرای قطعات قدیمی‌تر که مردم با آنها خاطره دارند نیز گفت: اگر بخواهیم درصد بگیریم از هر صد نفر ممکن است یکی دو نفر یا ده نفر راضی نباشند و اینکه ما در اجرا هم درمورد زمان و هم درمورد اجرای قطعات محدودیت داریم. تجربه من در کنسرت‌های قبلی می‌گوید مردم قطعاتی را می‌پسندند که با آن خاطره دارند.گاهی خواننده این کار را نمی کند و آلبوم جدید و قطعات جدیدش را روی استیج می‌برد که من این کار را در سال‌های اخیرم انجام داده‌ام و قطعات تازه منتشر شده را خواندم.

 او افزود: کنسرت قبلی من هم با قطعه "زمستون" که تازه منتشر شده بود آغاز شد و من نمی‌دانم منظور چیست. من از هر آلبوم که منتشر شده بود چند قطعه اجرا کردم. مضاف بر اینکه از آلبوم " دو نیمه رویا" که نسبت به قطعات جدیدم درخواست بیشتری داشت ۴ قطعه اجرا کردم. چون می‌دیدم که در کنسرت‌های قبلی از این آلبوم دو قطعه اجرا کردم و به همین دلیل دو قطعه دیگر از این آلبوم اضافه کردم. این را هم اضافه می‌کنم که اگر ۵۱ درصد مردم از من راضی باشند یعنی من کارم را به خوبی انجام داده‌ام.اما من مطمئنم که در کنسرت آذر ماه تقریبن ٩٠ درصد مخاطبانم راضی هستند . قبلا بخاطر کاستی‌هایی که در تیم اجرایی و برگزار کنندگان کنسرت و تبلیغات وجود داشت من خیلی راضی نبودم و حتی طرفدارانم نسبت به این درصدی که گفتم بیشتر ناراضی بودند اما در کنسرت اذر بیشتر مردم راضی بودند و موزیکی که روی استیج بردم به دلیل تمرین‌ها و برنامه‌ریزی درست از همیشه تمیزتر بود و خودم هم به نسبت سال‌های قبل بهترین اجرا را داشتم. برای کنسرت اسفند هم کارهای جدیدم را می‌خوانم و می‌خواهم به آلبوم "دو نیمه رویا" بیشتر تکیه کنم تا به هر ترتیب مردم راضی باشند.

این خواننده در انتهای صحبت‌های خود نیز درباه انتشار قطعات و آثار جدیدش در اواخر امسال و سال آینده نیز گفت: حتما این اتفاق می‌افتد و تک آهنگ‌ها را منتشر می‌کنم. در سال آینده قطعات جدید من حتما بیشتر خواهد شد. من در ابتدا برای حضور در  بازار انتشار تک قطعات که هیچ بازگشت مالی ای نداشت، مخالف بودم اما اکنون با شناخت طرفدارانم و انرژی زیادی که برای من می‌گذارند به خصوص در کنسرت قبلی که از شهرستان هم برای اجرای من آمده بودند تصمیم گرفتم که بیشتر به موسیقی و طرفدارانم فکر کنم و حتما برای آن‌ها با انتشار تک آهنگ و آلبومم انرژی بیشتری خواهم گذاشت.

کنسرت حامی در تاریخ ۷ و ۸ اسفند در تهران و تالار وحدت به همت موسسه «کامیاب بهاران» و تهیه کنندگی «علی حق شناس» برگزار خواهد شد و بلیت‌فروشی آن نیز از طریق سایت‌های معتبر آغاز شده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131