سالار عقیلی: قطعه «ایران سربلند» مناسبتی نیست

Posted in تازه ها بازدید: 1423

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سالار عقیلی: قطعه «ایران سربلند» مناسبتی نیست

سالار عقیلی: قطعه «ایران سربلند» مناسبتی نیست

سالار عقیلی: قطعه «ایران سربلند» مناسبتی نیست
سالار عقیلی: قطعه «ایران سربلند» مناسبتی نیست

سالار عقیلی خبر حوزه هنری را تکذیب کرد!/ قطعه «ایران سربلند» مناسبتی نیست

سالار عقیلی با انتشار یادداشتی خبر روز گذشته حوه هنری مبنی بر انتشار قطعه «ایران سربلند» به مناسبت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تکذیب کرد.

به گزارش خبرنگار موسیقی فارس، روز گذشته روابط عمومی حوزه هنری خبر از انتشار قطعه «ایران سربلند» با صدای سالار عقیلی و آهنگسازی پیمان خازنی به همت مرکز موسیقی حوزه هنری داد. همچنین حوزه هنری اعلام کرد که موسیقی «ایران سربلند» از تازه‌های تولید مرکز موسیقی در ژانر سمفونیک ایرانی است و این موسیقی ملی‌میهنی به مناسبت سی و هشتمین سالگرد انقلاب اسلامی ضبط و تولید شده است.

اما سالار عقیلی با انتشار یادداشتی که یک نسخه از آن را در اختیار خبرگزاری فارس قرار داده، آورده است:

«دیروز خبری با تیتر «سالار عقیلی برای انقلاب خواند» روی خروجی برخی از خبرگزاری ها قرار گرفت که محتوای آن را تکذیب می­کنم چرا که قطعه خوانده شده اساسا مناسبتی نبوده و با هیچ جمع و ارگانی قراردادی مبنی بر مناسبتی بودنش منعقد نشده است.

اطلاعات منتشر شده در خبر مذکور مربوط به  مجموعه آلبومی است که از مدتی قبل با همکاری من، آقای پیمان خازنی و خانم نسیم شاملو  بر اساس غزل های معاصر در 9آهنگ در حال ضبط است و برای وطن عزیز و مردم شریف کشورم ساخته شده است.

باید به استحضار همه مردم ایران  برسانم که کار ضبط این آلبوم هنوز  به پایان نرسیده و گام های آخرش در حال برداشتن است بنابراین هنوز برای آلبوم و قطعات نامی انتخاب نکرده ایم. شاید نگارندگان این خبر صلاح مرا می خواهند اما دروغ نابودی می آورد و جز از راه صدق و راستی نمی توان برای مصلحت کسی گام برداشت.

مع الوصف اخباری مبنی بر خواندن قطعه و یا آلبومی با این عنوان با نام سالار عقیلی واقعیت ندارد و از سوی من به شدت تکذیب می شود. بدیهی است  اینجانب حق پیگیری های قضایی را در صورت اثبات تعمد و شیطنت از سوی ناشران خبر برای خود محفوظ می دانم و در صورت احراز این موضوع، مسئله را در محاکم ذیصلاح پیگیری خواهم کرد.

امید است اصحاب محترم رسانه از این پس اطلاعات فعالیت های اینجانب را از مشاور رسانه­ای ­ام دریافت نمایند

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131