مهدخت مخبر، ترانه‌سرا در بیمارستان

Posted in تازه ها بازدید: 1422

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مهدخت مخبر، ترانه‌سرا در بیمارستان

مهدخت مخبر، ترانه‌سرا در بیمارستان

مهدخت مخبر، ترانه‌سرا در بیمارستان
مهدخت مخبر، ترانه‌سرا در بیمارستان

مهدخت مخبر ترانه‌سرا و عضو موسسه هنرمندان پیشکسوت در بیمارستان بستری شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی موسسه هنرمندان پیشکسوت، مهدخت مخبر - ترانه‌سرا - در بیمارستان رسالت تهران بستری شده است.

این هنرمند حوزه شعر که سابقه همکاری با «ایرج جنتی عطایی» و «معینی کرمانشاهی» را در کارنامه هنری خود دارد و از چند روز قبل به‌دلیل ضعف شدید جسمانی در بیمارستان بستری شده است، در جریان عیادت مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت، گفت: مدت طولانی‌ای است که با سختی‌های فراوانی از نظر جسمی مواجه شده‌ام، به‌گونه‌ای که برای جابه‌جایی و حرکت کردن مشکلات زیادی دارم.

این هنرمند که ترانه‌هایش با آثاری از آهنگسازان مانند اسدالله ملک، بزرگ لشکری، جواد و منوچهر لشکری، جلیل عندلیبی به گوش رسیده است، ادامه داد: با مشکلات جسمانی می‌توان به‌گونه‌ای کنار آمد، اما دلم بیشتر به‌خاطر بی‌توجهی نسبت به ترانه‌سراها و هنرمندان این حوزه گرفته است.

مخبر افزود: دوستانی مانند اکبر گلپا و چند نفر دیگر از هنرمندان به‌صورت تلفنی جویای احوال من بوده‌اند، اما روزگار بدی شده، کسی به فکر ترانه‌سراها نیست.

سیدعباس عظیمی - مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت - نیز با ابلاغ سلام مرادخانی - معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی - و اظهار همدلی با این هنرمند پیشکسوت، گفت: متاسفانه کسالت فعلی مانع توفیق همراهی شما در سفر کیش شد و جای شما در این سفر بسیار خالی بود، اگر مشغله کاری و برنامه‌های فشرده این چند روز نبود، حتما زودتر از این برای عیادت آمده بودیم، این موسسه همواره به فکر و یاد شما پیشکسوتان هست.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131