مهدخت مخبر، ترانه‌سرا در بیمارستان

Posted in تازه ها بازدید: 576

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مهدخت مخبر، ترانه‌سرا در بیمارستان

مهدخت مخبر، ترانه‌سرا در بیمارستان

مهدخت مخبر، ترانه‌سرا در بیمارستان
مهدخت مخبر، ترانه‌سرا در بیمارستان

مهدخت مخبر ترانه‌سرا و عضو موسسه هنرمندان پیشکسوت در بیمارستان بستری شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی موسسه هنرمندان پیشکسوت، مهدخت مخبر - ترانه‌سرا - در بیمارستان رسالت تهران بستری شده است.

این هنرمند حوزه شعر که سابقه همکاری با «ایرج جنتی عطایی» و «معینی کرمانشاهی» را در کارنامه هنری خود دارد و از چند روز قبل به‌دلیل ضعف شدید جسمانی در بیمارستان بستری شده است، در جریان عیادت مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت، گفت: مدت طولانی‌ای است که با سختی‌های فراوانی از نظر جسمی مواجه شده‌ام، به‌گونه‌ای که برای جابه‌جایی و حرکت کردن مشکلات زیادی دارم.

این هنرمند که ترانه‌هایش با آثاری از آهنگسازان مانند اسدالله ملک، بزرگ لشکری، جواد و منوچهر لشکری، جلیل عندلیبی به گوش رسیده است، ادامه داد: با مشکلات جسمانی می‌توان به‌گونه‌ای کنار آمد، اما دلم بیشتر به‌خاطر بی‌توجهی نسبت به ترانه‌سراها و هنرمندان این حوزه گرفته است.

مخبر افزود: دوستانی مانند اکبر گلپا و چند نفر دیگر از هنرمندان به‌صورت تلفنی جویای احوال من بوده‌اند، اما روزگار بدی شده، کسی به فکر ترانه‌سراها نیست.

سیدعباس عظیمی - مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت - نیز با ابلاغ سلام مرادخانی - معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی - و اظهار همدلی با این هنرمند پیشکسوت، گفت: متاسفانه کسالت فعلی مانع توفیق همراهی شما در سفر کیش شد و جای شما در این سفر بسیار خالی بود، اگر مشغله کاری و برنامه‌های فشرده این چند روز نبود، حتما زودتر از این برای عیادت آمده بودیم، این موسسه همواره به فکر و یاد شما پیشکسوتان هست.