تور کنسرت حمید متبسم به تهران می‌آید

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in موسیقی سنتی بازدید: 756

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تور کنسرت حمید متبسم به تهران می‌آید

تور کنسرت حمید متبسم به تهران می‌آید

تور کنسرت حمید متبسم به تهران می‌آید
تور کنسرت حمید متبسم به تهران می‌آید

تور کنسرت‌های حمید متبسم به خوانندگی حسین علیشاپور از ۱۳ مردادماه که از اصفهان آغاز شده بود، ۲۹و ۳۰ مرداد ماه در تهران به پایان می‌رسد.

 

به گزارش خبرگزاری فارس، تور کنسرت «ساز دل، آواز دل» عنوان کنسرت های جدید حمید متبسم است که قرار است در مایه اصفهان و دستگاه نوا اجرا شود.

 این کنسرت  سه نوازی با حضور حمید متبسم (آهنگساز و نوازنده تار)،حسین علیشاپور(خواننده) و بهنام معصومی (نوازنده سازهای کوبه ای) تاکنون در شهرهایی چون اصفهان، آباده، یزد برگزار و با استقبال فراوان مخاطبان این شهرها روبرو شده است. همچنین متبسم به همراه گروهش ٢٧ مرداد در تالار مهتاب شهر اهواز به صحنه می رود.

پایان بخش تور کنسرت "ساز دل ، آواز دل"  در تاریخ ٢٩ و ٣٠ مرداد تالار رودکی در شهر تهران خواهد بود. علاقه مندان  برای خرید بلیت های این کنسرت می توانند به سایت ایران کنسرت مراجعه کنند.

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131