همکاری امیر تاجیک با فدراسیون‌های ورزشی/ وارد فضای جدید شدیم

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in موسیقی پاپ بازدید: 2321

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

همکاری امیر تاجیک با فدراسیون‌های ورزشی/ وارد فضای جدید شدیم

همکاری امیر تاجیک با فدراسیون‌های ورزشی/ وارد فضای جدید شدیم
همکاری امیر تاجیک با فدراسیون‌های ورزشی/ وارد فضای جدید شدیم

امیر تاجیک خواننده موسیقی پاپ ضمن همکاری با چند فدراسیون ورزشی برای برپایی کنسرت، در حال آماده‌سازی تازه ترین آلبوم خود است.

امید تاجیک آهنگساز و برادر امیر تاجیک در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به تازه ترین فعالیت این خواننده توضیح داد: قبل از آغاز ماه های محرم و صفر با چند فدراسیون ورزشی برای برگزاری کنسرت صحبت هایی شده که به نوعی تنها برنامه های قبل از محرم و صفر ما است. البته در این مدت به احتمال زیاد چند قطعه جدید در قالب تک آهنگ در فضای مجازی منتشر می شود که به اعتقاد من از حال و هوای متفاوتی برخوردارند.

وی ادامه داد: بعد از پخش تیتراژ برنامه «حالا خورشید» به خوانندگی امیر تاجیک در تلویزیون استقبال خوبی از این تک آهنگ انجام گرفت و فضای کاری ما هم رفته رفته با استقبال مخاطبان روبه رو شد به طوری که تصمیم گرفتیم قطعه های دیگری را برای انتشار آماده کنیم. از ابتدای سال جدید که امیر تاجیک تلاش کرد با تغییراتی جدید وارد جریان موسیقی پاپ شود خوشبختانه مخاطبان نیز واکنش خوبی به این تغییر دیدگاه نشان دادند و ما را ترغیب کردند که فصل جدیدی از فعالیت‌هایمان را آغاز کنیم.

این آهنگساز در پایان بیان کرد: تصمیم داشتیم برای تابستان برنامه ریزی هایی برای کنسرت داشته باشیم که به دلیل سفر ما به کشور آلمان و البته کوتاهی‌هایی که در زمینه رزرو سالن میلاد نمایشگاه بین المللی میلاد اتفاق افتاد، این کنسرت ها به تعویق افتاد و قرار است دور جدید اجراهای زنده بعد از پایان محرم و صفر در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شود. به احتمال زیاد آلبوم جدید نیز طی دو تا سه ماه آینده وارد بازار موسیقی می شود که امیدوارم با توجه به تغییر رویکرد کاری ما، مخاطبان با اثر ارتباط خوبی برقرار کنند.

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131