همکاری امیر تاجیک با فدراسیون‌های ورزشی/ وارد فضای جدید شدیم

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in موسیقی پاپ بازدید: 2202

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

همکاری امیر تاجیک با فدراسیون‌های ورزشی/ وارد فضای جدید شدیم

همکاری امیر تاجیک با فدراسیون‌های ورزشی/ وارد فضای جدید شدیم
همکاری امیر تاجیک با فدراسیون‌های ورزشی/ وارد فضای جدید شدیم

امیر تاجیک خواننده موسیقی پاپ ضمن همکاری با چند فدراسیون ورزشی برای برپایی کنسرت، در حال آماده‌سازی تازه ترین آلبوم خود است.

امید تاجیک آهنگساز و برادر امیر تاجیک در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به تازه ترین فعالیت این خواننده توضیح داد: قبل از آغاز ماه های محرم و صفر با چند فدراسیون ورزشی برای برگزاری کنسرت صحبت هایی شده که به نوعی تنها برنامه های قبل از محرم و صفر ما است. البته در این مدت به احتمال زیاد چند قطعه جدید در قالب تک آهنگ در فضای مجازی منتشر می شود که به اعتقاد من از حال و هوای متفاوتی برخوردارند.

وی ادامه داد: بعد از پخش تیتراژ برنامه «حالا خورشید» به خوانندگی امیر تاجیک در تلویزیون استقبال خوبی از این تک آهنگ انجام گرفت و فضای کاری ما هم رفته رفته با استقبال مخاطبان روبه رو شد به طوری که تصمیم گرفتیم قطعه های دیگری را برای انتشار آماده کنیم. از ابتدای سال جدید که امیر تاجیک تلاش کرد با تغییراتی جدید وارد جریان موسیقی پاپ شود خوشبختانه مخاطبان نیز واکنش خوبی به این تغییر دیدگاه نشان دادند و ما را ترغیب کردند که فصل جدیدی از فعالیت‌هایمان را آغاز کنیم.

این آهنگساز در پایان بیان کرد: تصمیم داشتیم برای تابستان برنامه ریزی هایی برای کنسرت داشته باشیم که به دلیل سفر ما به کشور آلمان و البته کوتاهی‌هایی که در زمینه رزرو سالن میلاد نمایشگاه بین المللی میلاد اتفاق افتاد، این کنسرت ها به تعویق افتاد و قرار است دور جدید اجراهای زنده بعد از پایان محرم و صفر در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شود. به احتمال زیاد آلبوم جدید نیز طی دو تا سه ماه آینده وارد بازار موسیقی می شود که امیدوارم با توجه به تغییر رویکرد کاری ما، مخاطبان با اثر ارتباط خوبی برقرار کنند.