کلاس تحلیل ردیف و شیوه های مرکب نوازی ارشد تهماسبی در دیگر استان ها

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in تحلیل ردیف ارشد تهماسبی بازدید: 1459

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کلاس تحلیل ردیف و شیوه ها ی مرکب نوازی ارشد تهماسبی در دیگر استان ها

پس از برگزاری دوره نخست کلاس های تحلیل ردیف و شیوه های مرکب نوازی توسط  ارشد تهماسبی، با توجه به این که تعداد متقاضیان بسیار بیشتر از آنچه پیش بینی می شد بود، و از آنجایی که تعداد زیادی از این عزیزان از شهرها و استان های غیر تهران بودند، از این به بعد و در صورت فراهم شدن شرایط لازم، این کلاس ها در استان ها و شهرهای دیگر نیز برگزار خواهد شد.

ثبت نام و هماهنگی این کلاس ها توسط سایت موسیقی هنری ایران انجام خواهد گرفت و شرایط برگزاری نیز به شرح زیر است:

در صورتی که تعداد متقاضیان یک شهر یا استان به ده نفر رسید، شرایط اولیه برای برگزاری کلاس فراهم خواهد بود.

اگر کلاس توسط سایت موسیقی هنری ایران برگزار گردد، شرکت کنندگان در کلاس از لیست ثبت نام شده در سایت خواهند بود و مکان برگزاری نیز اعلام خواهد شد.

اگر برگزار کننده کلاس، از نوازندگان و اهالی موسیقی استان یا شهری هستند و می توانند شرایط تشکیل کلاس را فراهم کنند، می توانند با ما تماس بگیرند، ما نیز پس از بررسی شرایط یک دوره کلاس را به صورت کامل و در طی سه تا چهار روز برگزار خواهیم کرد.

شرایط شرکت کنندگان در کلاس نیز قبلا گفته شده است (کلیک کنید)

برای طرح پرسش و هماهنگی با این شماره تماس بگیرید

۰۹۱۲۱۰۴۲۲۹۱

رضا کلانتری

لازم به ذکر است که برگزارکنندگان کلاس ها تکمیل شدن کلاس تا ده نفر را در نظر داشته باشند.

برای ثبت نام و فرستادن اطلاعات خود، کلیک کنید

چهارم تیرماه هشتاد و نه

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131