گروه‌های موسیقی زیرزمینی از خارج از کشور تامین می‌شوند

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in گفت و گوهای ویژه بازدید: 167

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

گروه‌های موسیقی زیرزمینی از خارج از کشور تامین می‌شوند

گروه‌های موسیقی زیرزمینی از خارج از کشور تامین می‌شوند

گروه‌های موسیقی زیرزمینی از خارج از کشور تامین می‌شوند
گروه‌های موسیقی زیرزمینی از خارج از کشور تامین می‌شوند

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: گروه های زیر زمینی موسیقی نیز که جوانان را جذب می کنند از خارج از کشور تامین می شوند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علی جنتی در ششمین روز از هفته دولت مهمان گفتگوی برنامه زنده ویژه خبری ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه شبکه دو سیما بود.

وزیر ارشاد و فرهنگ اسلامی با بیان اینکه نگرانی عمده مقام معظم رهبری در طول دو دهه گذشته تهاجم فرهنگی بوده است، گفت: تحولات رخ داده در جهان چه در حوزه فضای مجازی، شبکه های ماهواره‌ای و رفت و آمدهایی که به خارج از کشور صورت می گیرد، در افکار جامعه تاثیر می گذارد و باعث می‌شود جامعه در معرض آسیب‌های اجتماعی قرار بگیرد.

او ادامه داد: وقتی صدها شبکه فارسی زبان و غیرفارسی زبان وجود دارد، در کنار مطالب مفیدی که دارند مطالب زیان آور زیادی هم ارایه می کنند. این مسئله در شبکه‌های اجتماعی نیز وجود دارد. از طرف دیگرخیلی از رفت وآمدهایی که به خارج از کشور صورت می گیرد به مناطقی می روند که برای خوشگذرانی است و با محیط آنجا مانوس می‌شوند و توسعه را ملول بی بندوباری و ولنگاری آن مناطق می دادند.

وزیر ارشاد افزود: بی‌حجابی و بدحجابی و مشکلات گروه‌های زیر زمینی که در ظاهر شهرمی بینیم، چندین برابر آن را در زیر پوست شهر مشاهده می‌کنیم و وضعیت بسیار اسف باری دارد و همه باید با آن مقابله کنند.

جنتی با اشاره سخن مقام معظم رهبری درباره ولنگاری فرهنگی گفت: مقام معظم رهبری در دیدار با هیات دولت ضعف در حوزه آفند و پدافند را مطرح کردند. من نیز معتقدم باید حالت تهاجمی داشته باشیم تا با برنامه‌های خوب بتوانیم دشمن را عقب برانیم.

او با اشاره به اینکه بخش قابل توجهی از جامعه از شبکه های ماهواره ای و فضای مجازی استفاده می‌کنند که بخش فیلتر شده آن با فیلتر شکن قابل دسترسی است، گفت: فضاهای مجازی و شبکه های ماهواره ای از خارج از کشور تاثیر می گیرند و در داخل عناصری که تاثیر گرفته اند ازاین فضاها سعی می‌کنند این الگوها را در جامعه نشر دهند. به طور مثال افرادی که در خارج از کشور آموزش مدلینگ می‌بینند و در تهران به صورت زیرزمینی این کار را انجام می دهند و با انواع و اقسام لباس ها و آرایش‌های نامناسب آن را در جامعه نشر می‌دهند.

او ادامه داد:گروه های زیر زمینی موسیقی نیز که جوانان را جذب می کنند از خارج از کشور تامین می شوند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131