نماینده تربت‌جام: ما خراسانی‌ها نمی خواهیم تنهایی به بهشت برویم

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in گفت و گوهای ویژه بازدید: 272

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نماینده تربت‌جام: ما خراسانی‌ها نمی خواهیم تنهایی به بهشت برویم

نماینده تربت‌جام: ما خراسانی‌ها نمی خواهیم تنهایی به بهشت برویم

نماینده تربت‌جام: ما خراسانی‌ها نمی خواهیم تنهایی به بهشت برویم
نماینده تربت‌جام: ما خراسانی‌ها نمی خواهیم تنهایی به بهشت برویم

یک عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم اتخاذ سیاست واحد برای برگزاری کنسرت ها در سراسر کشور تاکید کرد: در صورت صدور مجوز قانونی برای یک کنسرت کسی حق اعمال سلیقه ندارد.

جلیل رحیمی جهان آبادی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: اینکه گفته شود برخی شهرهای مذهبی از شمول برگزاری کنسرت مستثنی شود حرف معقولی نیست زیرا قانون را نمی شود بخشی و سلیقه ای اجرا کرد اگر قانونی وجود دارد باید برای تمام نقاط کشور اجرا شود.

نماینده مردم تربت جام ، تایباد و باخرز در مجلس ادامه داد: ما خراسانی ها نمی خواهیم تنهایی به بهشت برویم بلکه دوست داریم با همه ملت ایران باشیم. طبیعتاً قوانین حاکم بر کشور باید در تمامی نقاط اجرا شود و همه استان ها در این زمینه یکسان باشند. اگر خراسان کشور جداگانه ای است پس لازم است برای اتباع آن گذرنامه جداگانه صادر شود!

این عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با اشاره به شروط پیشنهادی دادستان تهران برای برگزاری کنسرت ها تصریح کرد: یکی از وظایف قوه قضائیه مبارزه با جرائم و یک وظیفه دیگر پیشگیری از وقوع جرم است، لذا با توجه به حساسیت عرصه فرهنگی کشور و برخی نگرانی ها و دغدغه ها در این زمینه اینکه دستگاه قضائی شروطی برای برگزاری کنسرت ها تعیین کند که تنش و چالشی به وجود نیاید قطعاً بهتر از این است که یک کنسرت مجوزدار لغو شود.

نماینده تربت جام ، تایباد و باخرز در پایان با بیان اینکه ملاحظات مربوط به برگزاری کنسرت ها باید پیش از صدور مجوز مورد توجه قرار گیرد گفت: طبیعتاً اگر بعد از صدور مجوز جرمی رخ دهد مقام صادرکنند پاسخگوست و کسی حق ندارد بعد از صدور مجور اعمال سلیقه کند و یا شرایط را با رای و نظر خود تفسیر کند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131