مصلحی: برگزاری کنسرت در شهرهای کوچک یعنی دشمن در این شهر‌ها نفوذ داشته است

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in جشنواره موسیقی فجر 94 بازدید: 3031

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مصلحی: برگزاری کنسرت در شهرهای کوچک یعنی دشمن در این شهر‌ها نفوذ داشته است

مصلحی: برگزاری کنسرت در شهرهای کوچک یعنی دشمن در این شهر‌ها نفوذ داشته است
مصلحی: برگزاری کنسرت در شهرهای کوچک یعنی دشمن در این شهر‌ها نفوذ داشته است

وزیر سابق اطلاعات گفت: دشمن زمانی که در مسائل مختلف کشور نفوذ می‌کند ردی برجای نمی‌گذارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) - منطقه خراسان، حیدر مصلحی امروز ۲۹ بهمن ماه در دومین همایش سفیران فرهنگی کمیته امداد که در مجتمع آیه‌ها برگزار شد، با بیان اینکه تمام حرکات شیطان با مقوله نفوذ پیش می‌رود، اظهار کرد: دشمن بنا دارد تا در تمام عرصه‌های انقلاب و نظام نفوذ کند و رهبر معظم انقلاب در این رابطه هشدار داده بودند.

وی با اشاره به انواع نفوذ، عنوان کرد: نفوذ موردی اولین نوع نفوذ است که در طی آن ترور فیزیکی انجام می‌شود، دانشمندان هسته‌ای ایران توسط موساد با این نوع ترور به شهادت رسیدند.

وزیر سابق اطلاعات ادامه داد: نوع دیگر این نفوذ ترور شخصیتی افراد معتمد یک جامعه است، دشمن برای ترور شخصیتی افراد مختلف سرمایه‌گذاری‌های قابل توجه‌ای انجام می‌دهد، در این نوع ترور گاهی اطراف شخصیت‌های انقلابی کسانی را قرار می‌دهند که آنان را از آرمان‌ها و باور‌هایشان دور کنند.

وی به سه مشخصه جنگ نرم اشاره کرد و افزود: افکار، باور‌ها و آرمان‌ها مواردی هستند که در جنگ نرم مورد حمله دشمن قرار می‌گیرند. بسیاری از شخصیت‌های حوزه و دانشگاه که از اندیشمندان دوره خود بودند به این دلیل که دشمن بر آنان نفوذ فکری پیدا کرد از آرمان‌های خود دور شدند.

وزیر سابق اطلاعات خاطرنشان کرد: یکی از سازمان‌های اطلاعاتی انگلیس ماموریت دارد بر روی مذاهب مختلف کار کند، این سازمان اطلاعاتی در هر مذهب مجموعه‌ای را سازماندهی کرده است انجمن حجتیه در مذهب شیعه از مجموعه‌های تحت حمایت این سازمان است متاسفانه برای نفوذی که تغییر فکری ایجاد می‌کند نمی‌توان با دستگیری کاری انجام داد.

مصلحی با اشاره به اقدامات بعدی نفوذ موردی، گفت: در قدم بعدی دشمن سعی می‌کند افراد را از طریق به قدرت رساندن کنترل کند، در انتخابات مجلس اگر حواسمان جمع نباشد و به بیانات مقام معظم رهبری توجه نکنیم بسیاری از افراد که حتی شورای نگهبان نمی‌تواند از آنان سابقه بدی پیدا کند برای پیش‌بردن اهداف دشمن به مجلس وارد می‌شوند.

وی تصریح کرد: یکی از ویژگی‌های اصلی نفوذ این است که دشمن هیچ ردی از خود بر جای نمی‌گذارد، متاسفانه امروز در انتخابات مجلس دشمن حضوری فعال دارد همان‌طور که اوباما مطرح کرده آمریکا قصد داشته تحریم‌ها در لحظاتی برداشته شود که بتواند از انتخابات مجلس بهره‌برداری کند و نیروهای پایبند انقلاب به مجلس راهی نداشته باشند.

وزیر سابق اطلاعات با بیان اینکه نفوذ جریانی دومین نوع نفوذ است، عنوان کرد: در این دو نوع نفوذ شبکه‌سازی داخل مردم انجام می‌شود، تغییر باور‌ها، آرمان‌ها، ‌نگاه و تغییر سبک زندگی از جمله اقداماتی است در این نوع نفوذ اتفاق می‌افتد.

مصلحی ادامه داد: یکی از هنرمندان در جشنواره فیلم فجر به این موضوع معترض شده بود که چرا آثاری که موضوع آن‌ها جنگ سوریه بوده در لیست پخش جشنواره قرار نگرفته‌اند.

وی با اشاره به ویژگی‌های این نوع نفوذ، خاطرنشان کرد: پول و جاذبه جنسی دو موضوع اصلی در این نوع نفوذ هستند، به عنوان مثال برگزاری کنسرت در شهرهای کوچک بدین معنی است که متاسفانه دشمن در این شهر‌ها نفوذ داشته است.

وزیر سابق اطلاعات با بیان اینکه امروز عده‌ای در کشور می‌خواهند بگویند آمریکا دشمن نیست، عنوان کرد:‌ همان طور که رهبری فرموده‌اند آمریکا برای همیشه دشمن خواهد بود، در بودجه این کشور دو میلیارد و ۳۰۸میلیون دلار برای مقابله با انقلاب و ایران در نظر گرفته شده است.

مصلحی با اشاره به اینکه در زمانی که ما تحریم بوده‌ایم بسیاری از ماشین‌های خارجی به ایران وارد شده است، تصریح کرد: اگر ایران تحریم است چگونه توانسته پول این ماشین‌ها را پرداخت کند چرا برای اقلامی که مورد احتیاج هستند این اقدامات صورت نمی‌گیرد تا بسیاری از کارگران بیکار نشوند، دشمن برخی از مسائل را طوری طراحی می‌کند تا ایران را به زمین بزند.

وی با اشاره به فرمول مقام معظم رهبری برای انتخاب افراد اصلح به عنوان نماینده مجلس، اظهار کرد: طبق گفته ایشان باید به لیستی رای بدهیم که مومنان متدین و انقلابی در آن حضور دارند اما به لیستی که علاقه‌مندان به استکبار در آن بوده و می‌خواهند فرصتی پیدا کنند تا ارزش‌های انقلابی فراموش شود اعتماد نکنیم.

وزیر سابق اطلاعات در خصوص مسائل مهم در زمینه انتخابات، گفت: مهم‌ترین مساله در انتخابات پیش‌رو این است که فضای جامعه ضد آمریکایی و طبق اصول انقلاب باشد.

مصلحی با بیان اینکه متاسفانه هنوز هم عده‌ای به دنبال زنده کردن فتنه هستند، گفت: افرادی که در زمان فتنه ساکت بودند و اقدامی نکرده‌اند و از فتنه‌گران حمایت کردند نباید به مجلس راه پیدا کنند. موضوع فتنه در انتخابات باید مورد توجه قرار گیرد، مردم در انتخابات پیش رو نباید از حق‌الناس غافل شوند.

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131