شمال و جنوب کشور در نوروز میزبان خوانندگان می‌شود

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 829

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شمال و جنوب کشور در نوروز میزبان خوانندگان می‌شود

شمال و جنوب کشور در نوروز میزبان خوانندگان می‌شود

شمال و جنوب کشور در نوروز میزبان خوانندگان می‌شود
شمال و جنوب کشور در نوروز میزبان خوانندگان می‌شود

 

چند کنسرت موسیقی در نیمه دوم تعطیلات نوروزی سال ۹۵ در انزلی، رشت و جزیره کیش میزبان مخاطبان و مسافران نوروزی خواهد بود.

 

به گزارش خبرنگار مهر، چند خواننده موسیقی کشورمان در سبک های مختلف در نیمه تعطیلات نوروزی سال ۹۵ در قالب جشنواره های نوروزی میزبان علاقه مندان و مسافران نوروزی خواهد بود.

 

براساس تازه ترین برنامه ریزی های انجام گرفته گروه «گیل و آمارد» به سرپرستی ناصر وحدتی ساعت ۲۱ روزهای نهم، دهم و یازدهم فروردین ماه در تالار «وارش» مجتمع خاتم الانبیای رشت با بلیت های ۲۵ هزار تومانی، ۳۵ هزار تومانی و ۴۵ هزار تومانی کنسرت خود را برگزار می کند.

 

محمد علیزاده خواننده موسیقی پاپ ساعت های ۱۸ و ۲۱ روز شنبه هشتم فروردین ماه با بلیت های ۴۰ هزار تومانی، ۴۵ هزار تومانی، ۵۰ هزار تومانی، ۶۵ هزار تومانی،۷۰ هزار تومانی، ۷۵ هزار تومانی، ۸۰ هزار تومانی، ۸۵ هزار تومانی و ۹۰ هزار تومانی در مرکز همایش ها و نمایشگاه های بین المللی شهرستان انزلی میزبان علاقه مندان خواهد بود.

 

این خواننده ساعت یک بامداد چهارشنبه ۲۶ اسفند کنسرت خود را در تالار شهر جزیره کیش با  بلیت های ۴۵ هزار تومانی، ۶۵ هزار تومانی، ۸۰ هزار تومانی و ۹۰ هزار تومانی برگزار می کند.

ساعت ۲۱ روز دوشنبه نهم فروردین ماه هم علی عبدالمالکی کنسرت خود را در مرکز همایش ها و نمایشگاه های بین المللی شهرستان انزلی برگزار می کند. بلیت این کنسرت نیز با قیمت های ۴۰ هزار تومان، ۴۵ هزار تومان، ۵۰ هزار تومان، ۶۵ هزار تومان،۷۰ هزار تومان، ۷۵ هزار تومان، ۸۰ هزار تومان، ۸۵ هزار تومان و ۹۰ هزار تومان به فروش می رسد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131