حجت اشرف‌زاده دومین کنسرت ماه و ماهی

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 1374

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

حجت اشرف‌زاده دومین کنسرت «ماه و ماهی»

حجت اشرف‌زاده دومین کنسرت «ماه و ماهی» را در حوزه هنری اجرا می‌کند

حجت اشرف‌زاده دومین کنسرت «ماه و ماهی»
حجت اشرف‌زاده دومین کنسرت «ماه و ماهی»

 

در اولین اجرا از دور جدید برگزاری کنسرت های موسیقی در حوزه هنری، حجت اشرف زاده خواننده آلبوم «ماه و ماهی» روی صحنه خواهد رفت. این کنسرت شب 26 فروردین در سالن اندیشه حوزه هنری برگزار خواهد شد.

 

به گزارش خبرگزاری فارس، مجید فلاح پور مدیر برگزاری این کنسرت دراین باره گفت:« مرکز موسیقی حوزه هنری بعد از مدتی دوری از اجرای کنسرت، دور جدید فعالیت هایش را با مدیریت و برنامه ریزی ویژه آقای فاضل نظری آغاز کرده و خوشحالیم که اولین اجرا در سالن اندیشه حوزه هنری با حضور حجت اشرف زاده که یکی از پدیده های موسیقی در سال گذشته بود، برگزار خواهد شد. در این کنسرت، پیمان عیسی زاده هم که سابقه برگزاری کنسرت های متعددی با چهره های مطرح موسیقی نظیر زنده یاد مرتضی پاشایی و فرزاد فرزین طی سالهای گذشته داشته، حضور دارد. امیدوارم اولین اجرای سال 95 در سالن اندیشه این قدر خوب برگزار شود تا شاهد ادامه این روند در طول سال باشیم

 

اشرف زاده اولین کنسرت خود را سال گذشته در سالن همایش های برج میلاد روی صحنه برد. او پس از انتشار آلبوم ماه و ماهی با اشعار علیرضا بدیع و اهنگسازی برادران بیات، چند تک اهنگ هم منتشر کرد. قطعه نفس از فیلم جدید نرگس آبیار با آهنگسازی بهروز صفاریان هم از آخرین آثار منتشر شده اوست.