هشت پیشنهاد برای علاقه‌مندان به موسیقی پاپ

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 858

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هشت پیشنهاد برای علاقه‌مندان به موسیقی پاپ

هشت پیشنهاد برای علاقه‌مندان به موسیقی پاپ

هشت پیشنهاد برای علاقه‌مندان به موسیقی پاپ
هشت پیشنهاد برای علاقه‌مندان به موسیقی پاپ

خوانندگان موسیقی پاپ از یکم اردیبهشت‌ماه ساز و آواز خود را در سالن‌های تهران کوک خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار سرویس موسیقی ایسنا، محمد علیزاده 1 و 2 اردیبهشت‌ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی روی صحنه خواهد رفت و قطعات خاطره‌انگیز خود را برای هوادارانش اجرا خواهد کرد. این اجرا هر شب در دو سانس 18:30 و 21:30 برگزار خواهد شد و بهای بلیت‌های کنسرت 45 تا 130 هزار تومان اعلام شده است.

امین رستمی که از خوانندگان جوان موسیقی پاپ است، 6 اردیبهشت‌ماه ساعت 21:30 در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی می‌خواند. این اجرا ساعت 21:30 برگزار می‌شود و بهای بلیت‌های آن 35 تا 120 هزار تومان خواهد بود.

این در حالی است که فرزاد فرزین که به‌تازگی آلبوم «6» را منتشر کرده، 8 اردیبهشت‌ماه ساعت 21 و همچنین 9 اردیبهشت‌ماه در دو سانس 18:30 و 21:30 با همراهی ارکستر بزرگ روی صحنه خواهد رفت. میزبانی این اجرا نیز برعهده‌ی سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی خواهد بود و علاقه‌مندان برای حضور در این اجرا باید بلیت‌های 25 تا 130 هزار تومانی بخرند.

همچنین تالار ایوان شمس میزبان خواننده‌ی جوان دیگری به نام محمد قلی‌پور است که اجرای خود را در دو سانس 18:30 و 21:30 برگزار می‌کند. قیمت بلیت‌های این اجرا 40 تا 80 هزار تومان است.

10 اردیبهشت‌ماه نوبت گروه موسیقی «سون» است که اجرای خود را در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی روی صحنه ببرد. این کنسرت در دو سانس 18:30 و 21:30 برگزار خواهد شد و قیمت بلیت‌هایش هم 45 تا 130 هزار تومان اعلام شده است.

همین سالن، 20 اردیبهشت‌ماه میزبان علی عبدالمالکی و هوادارانش خواهد بود که قرار است، کنسرت خود را ساعت 21:30 برگزار کند. سقف بلیت‌فروشی این اجرا نسبت به کنسرت‌های دیگر بالاتر است و قیمت بلیت‌های اجرا 40 تا 140 هزار تومان خواهد بود.

امید جهان نیز 21 اردیبهشت‌ماه در این سالن اجرا خواهد داشت. اجرایی که ساعت 21:30 برگزار می‌شود و قیمت بلیت‌هایش 40 تا 120 هزار تومان است.

اما حمید عسگری قصد دارد، قطعات آلبوم جدیدش را 4 خردادماه در همین سالن بخواند. این کنسرت در دو سانس 18:30 و برگزار می‌شود و بهای بلیت‌های آن 50 تا 140 هزار تومان خواهد بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131