گروه گیل اوخان روی صحنه می‌رود

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 884

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

گروه گیل اوخان روی صحنه می‌رود

گروه گیل اوخان روی صحنه می‌رود

گروه گیل اوخان روی صحنه می‌رود
گروه گیل اوخان روی صحنه می‌رود

کیانوش علیپور سرپرست این گروه با بیان اینکه دراین اجرا ازقطعاتی فولکلور و محلی ازشرق، غرب و بخش‌های مرکزی گیلان استفاده شود؛ عنوان داشت: مردم استان گیلان مردمانی هنرمند و دارای فرهنگی غنی است و موسیقی‌های محلی و فولکلور این استان برگرفته از آیین، حماسه، سنت‌ها و آداب زندگی مردمان گیل است.

خوانند ه گروه گیل اوخان در ادامه افزود: قطعات موسیقی چاووشی که درتمامی روستاهای گیلان مورد توجه است. جزء موسیقی مذهبی این استان است و وقتی فردی برای سفر زیارتی می‌رود خوانده می‌شود. همچنین قطعه هندوانه نیز بیان گرزحمت‌ها، غم‌ها و شادی در کسب وکاررا نشان می‌دهد.

علیپور با بیان اینکه، گروه گیل اوخان ۲۵ سال سابقه فعالیت هنری دارد؛ گفت: این گروه اجراهایی در داخل و خارج از کشور هم چون آلمان، امارات و ونزوئلا داشته و مورد استقبال اصحاب فرهنگ و هنر قرار گرفته است.

قابل ذکر است علاقمندان برای تهیه بلیط می‌توانند ازطریق سایت ایران کنسرت اقدام نمایند.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131