میزبانی باغ‌ها و بناهای تاریخی کرمان از هنرمندان موسیقی نواحی

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 758

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

میزبانی باغ‌ها و بناهای تاریخی کرمان از هنرمندان موسیقی نواحی

میزبانی باغ‌ها و بناهای تاریخی کرمان از هنرمندان موسیقی نواحی

میزبانی باغ‌ها و بناهای تاریخی کرمان از هنرمندان موسیقی نواحی
میزبانی باغ‌ها و بناهای تاریخی کرمان از هنرمندان موسیقی نواحی

هنرمندان موسیقی نواحی آثار و قطعات خود را در بناهای تاریخی و باغ‌های باستانی و دیدنی شهر کرمان برای علاقه‌مندان و دوستداران موسیقی نواحی اجرا می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته امسال در روزهای برگزاری جشنواره باغ‌های باستانی و بناهای تاریخی شهر کرمان میزبان هنرمندان موسیقی نواحی خواهند بود.

بر اساس جدول جشنواره، هنرمندان موسیقی نواحی در بخش اجراهای عمومی آثار و قطعات خود را در محوطه باغ‌ شاهزاده ماهان، باغ فتح‌آباد، پارک مادر و میدان تاریخی گنجعلی‌خان شهر کرمان برای علاقه‌مندان و دوستداران موسیقی نواحی و مناطق اجرا خواهند کرد.

همچنین امسال سالن‌ هلال احمر میزبان بخش راویان اصالت ها، سالن خانه شهر میزبان اجراهای ویژه، سینما شهرتماشا میزبان علاقه‌مندان فیلم‌های مستند با موضوع موسیقی نواحی و باغ موزه هرندی میزبان نشست‌های تخصصی نهمین جشنواره موسیقی نواحی و مناطق ایران خواهند بود.

علاوه بر شهر کرمان، هشت شهر رفسنجان، بم، نرماشیر، بافت، زرند، جیرفت و سیرجان نیز در این روزها میزبان گروه‌های مختلف حاضر در جشنواره موسیقی نواحی هستند.

نهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران با دبیری ایرج نعیمایی از روز ۱۷ تا۲۱ اردیبهشت‌ماه سال‌جاری در شهر کرمان برگزار می‌شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131