بمرانی با «خورشید دزد» کنسرت می‌دهد

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 896

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بمرانی با «خورشید دزد» کنسرت می‌دهد

بمرانی با «خورشید دزد» کنسرت می‌دهد

بمرانی با «خورشید دزد» کنسرت می‌دهد
بمرانی با «خورشید دزد» کنسرت می‌دهد

گروه موسیقی «بمرانی» برای اولین اجرای خود در سال 95، به نفع کودکان «مهرآفرین» روی صحنه می‌رود.

به گزارش ایسنا، «بمرانی» که پیش از این مانند بسیاری از گروه‌های تلفیقی در سالن‌های کوچکی مانند برج آزادی و فرهنگسرای نیاوران به اجرای برنامه پرداخته بود، این‌بار قرار است در آستانه‌ی انتشار آلبوم جدیدش در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی که عمدتا مختص گروه‌های موسیقی پاپ است، روی صحنه برود.

بهزاد عمرانی (خواننده‌ی گروه) درباره‌ی نقل مکان این گروه موسیقی به سالن‌های بزرگ‌تر، گفت: آنچه در ایران با نام موسیقی تلفیقی شناخته می‌شود، امروز به یکی از مهم‌ترین جریان‌های موسیقی کشور تبدیل شده است و تأثیر این موسیقی بر مردم و مارکت تا حدی بوده که شهرتی که هنرمندان فعال در این عرصه به‌دست آورده‌اند، می‌تواند با جریان موسیقی پاپیولار قابل رقابت باشد.

مانی مزکی - سرپرست گروه «بمرانی» - نیز درباره‌ی رپرتوار این کنسرت گفت: در اجرای پیش‌ رو قرار است، قطعات پرطرفداری از آلبوم‌های پیشین گروه مانند «خورشید دزد»، «بندر تهران»، «ژوزی»، «صبحانه» و ... را اجرا کنیم. علاوه بر این، تعدادی از قطعات آلبوم جدیدمان را که به‌زودی منتشر می‌شود روی صحنه خواهیم برد که فضای مرمی‌تری دارند.

او افزود: ما زمستان سال گذشته در سی و یکمین جشنواره‌ی موسیقی فجر و همچنین در شهر شیراز، سه قطعه از آلبوم جدیدمان را اجرا کردیم و استقبال از آن تا حدی بود که بیز کنسرت را به یکی از آن قطعات اختصاص داده‌ایم. البته با توجه به پایان یافتن تنظیم قطعات آلبوم جدید، هواداران خود را با اجرای چند قطعه دیگر که تا کنون شنیده نشده، غافلگیر خواهیم کرد.

اعضای گروه «بمرانی» را بهزاد عمرانی (خواننده و نوازنده گیتار)، مانی مزکی (ترومبون و سازدهنی)، جهانیار قربانی (گیتار الکتریک)، آرش عمرانی (کیبورد)، کیارش عمرانی (گیتارباس) و آبتین یغماییان (درامز) تشکیل می‌دهند. کنسرت «بمرانی» 19 اردیبهشت‌ماه ساعت 18:30 برگزار خواهد شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131