برگزاری جلسات تخصصی صداسازی و خوانندگی در برج آزادی

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 833

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

برگزاری جلسات تخصصی صداسازی و خوانندگی در برج آزادی

برگزاری جلسات تخصصی صداسازی و خوانندگی در برج آزادی

برگزاری جلسات تخصصی صداسازی و خوانندگی در برج آزادی
برگزاری جلسات تخصصی صداسازی و خوانندگی در برج آزادی

جلسات تخصصی صداسازی، خوانندگی و همخوانی از ۱۹ خرداد ماه در مجموعه برج آزادی برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، گروه موسیقی «غوغای صدا» با مشارکت مجموعه برج آزادی اقدام به برگزاری جلسات تخصصی صداسازی، خوانندگی و همخوانی از ۱۹ خرداد ماه در مجموعه برج آزادی می کند تا افراد مستعد در زمینه خوانندگی را کشف و جذب کند.

این جلسات در قالب یک دوره کامل ۶ ماهه برای تقویت و ترمیم صدای هنرجویان برگزار می شود و پس از آن برای هر کدام از آنها یک تک آهنگ توسط استادان موسیقی ساخته می شود.

هنرجویان زیر نظر مهدی جاور سولیست باریتون کُر ارکستر سمفونیک تهران و احسان آزاد کارشناس موسیقی، پرودیوسینگ و مسترینگ برای تقویت و ترمیم صدا، سلفژ و تئوری موسیقی، همخوانی، صداسازی و در نهایت خوانندگی آموزش می بینند.

در نهایت افراد منتخب به خوانندگان گروه موسیقی «غوغای صدا» راه یافته و با آنها قرارداد رسمی منعقد می شود.

از جمله امتیازهای ویژه این دوره می توان به اخذ مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، تمرین اجرا در سالن کنسرت برج آزادی اشاره کرد.

بانوان منتخب دوره نیز در گروه همخوانی «غوغای صدا» حضور خواهند داشت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131