کنسرت «ناگفته» تغییر موقعیت داد/ اجرای نو در فضای نو

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 731

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کنسرت «ناگفته» تغییر موقعیت داد/ اجرای نو در فضای نو

کنسرت «ناگفته» تغییر موقعیت داد/ اجرای نو در فضای نو

کنسرت «ناگفته» تغییر موقعیت داد/ اجرای نو در فضای نو
کنسرت «ناگفته» تغییر موقعیت داد/ اجرای نو در فضای نو

کنسرتی متفاوت از پروژه « ناگفته» با حضور استاد شهرام ناظری و حافظ ناظری در فضای باز برج میلاد تهران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، سید علی نیکونیا مدیرروابط عمومی و تولید موسسه «آوای هنر» از برگزاری کنسرتی متفاوت از پروژه « ناگفته» با حضور شهرام ناظری و حافظ ناظری در فضای باز برج میلاد تهران خبر داد.

وی گفت: پروژه «ناگفته» از جمله پروژه هایی است که تلاش خود را انجام داده تا با پایبندی به اصول و حفظ گوهر سرچشمه شرقی و آمیختگی با هارمونی و ارکستراسیون مدرن موسیقی غرب موسیقی جدیدی را از این پیوند به وجود آورد که امیدوارم در این راه به اهداف مورد نظر خود دست پیدا کرده باشد. بنابراین با توجه به استقبال کم نظیر از اجرای کنسرت های سال گذشته پروژه ناگفته  اکنون فصل نو این پروژه در فضایی نو برگزار می شود.  

نیکونیا بیان کرد: این کنسرت به دلیل پیگیری علاقه مندان و مخاطبان و به سبب تمدیدهای گذشته با تمهیداتی خاص طی مرداد ماه  سال جاری در فضای باز برج میلاد تهران با طرحی جدید با امکان حضور فراتر هنردوستان، توسط موسسه آوای هنر برگزار خواهد شد.

مدیر روابط عمومی و تولید موسسه «آوای هنر» افزود: اطلاعات تکمیلی مرتبط با کیفیت اجرا و چگونگی آن و گروه  نوازندگان و تاریخ فروش بلیت در روزهای آتی متعاقبا اعلام می شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131