علیزاده، آزاد، غانم، دال، ژیوار، شرق، پدرام در کنسرت های شهریور نود و پنج

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 831

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کنسرت های شهریور نود و پنج

علیزاده، آزاد، غانم، دال، ژیوار، شرق، پدرام در کنسرت های شهریور نود و پنج

کنسرت های شهریور نود و پنج
کنسرت های شهریور نود و پنج

بنیاد رودکی با در اختیار داشتن تالار وحدت، تالار رودکی و مجموعه برج آزادی، در آخرین ماه تابستان میزبان برنامه‌های مختلفی در حوزه موسیقی است.

به گزارش ایسنا، روابط عمومی بنیاد رودکی برنامه‌ها و کنسرت‌های این مرکز را به این ترتیب معرفی کرده است:

تالار وحدت

کنسرت «ستاره قطبی» به سرپرستی بهاره‌ ایلچی ۴ و ۵ شهریورماه ساعت ۱۵ در تالار وحدت برگزار می‌شود.

حسین علیزاده نیز در همین دو روز ساعت ۲۱:۳۰ در همین تالار بداهه‌نوازی خواهد کرد. این اجرای تابستانی شامل بداهه‌نوازی‌های حسین علیزاده است که با تنبک حمید قنبری همراه می‌شود. علیزاده این اجرا را پیش از سفرش به خارج از کشور تدارک دیده است.

تالار وحدت روزهای ۶ و ۷ شهریورماه ساعت ۲۱:۳۰ به ترتیب میزبان کنسرت سنتی «بحر نور» و کنسرت ارکستر «بل کانتو» به سرپرستی نیما پناهی‌ها خواهد بود.

گروه «خنیا» به سرپرستی پری ملکی روزهای ۹  و ۱۰ شهریور ساعت ۲۱:۳۰ در این تالار روی صحنه می‌رود. همچنین کنسرت گروه نغمه غلامی ۱۰ شهریور ساعت ۱۵ در تالار وحدت برگزار می‌شود.

کنسرت گیتار «خوان مارتین» از ۱۴ تا ۱۶ شهریور ساعت ۱۵ و کنسرت «دف‌نوازان جم» به سرپرستی رضا دربندی ۱۵ و ۱۶ همین ماه در این تالار اجرا می‌شود.      

کنسرت «ارف» به سرپرستی مسعود نظر ۲۱ و ۲۲ شهریور ساعت ۱۵ در تالار وحدت برگزار می‌شود و رحیم شهریاری با همراهی گروه «آراز» در همین تالار ساعت ۲۱ روزهای ۲۲ و ۲۳ همین ماه روی صحنه می‌رود.

۲۵ شهریورماه در ساعت ۱۵ نیز «ژیوار» برای بانوان اجرا می‌کند. همین روز در ساعت ۲۱، کنسرت موسیقی محلی «روناک» به سرپرستی کیوان علی‌محمدی برگزار می‌شود.

سیمین غانم ۲۶ شهریور ساعت ۱۵ در تالار وحدت برای بانوان هنرنمایی می‌کند، ساعت ۲۱:۳۰ همین روز نیز داود آزاد در این تالار کنسرت می‌دهد.

دو اجرای آخر تالار وحدت در شهریورماه به ترتیب به کنسرت گروه «دال» و کنسرت ارکستر سمفونیک تهران به رهبری شهرداد روحانی اختصاص دارد. گروه «دال» ۲۷ شهریور ساعت ۲۱:۳۰ و ارکستر سمفونیک تهران ۲۹ و ۳۰ شهریور به رهبری شهرداد روحانی ساعت ۲۱:۳۰ روی صحنه می‌روند.

تالار رودکی

ارکستر «شرق» به سرپرستی مهدی عبدالوهاب ۲ تا ۴ شهریور ساعت ۲۱ در این سالن اجرا خواهد داشت. ۵ شهریور ساعت ۱۵ و ۱۸ ارکستر «ایران زمین» به سرپرستی سودابه سالم در تالار رودکی روی صحنه می‌رود.

گروه آوازی به رهبری مارکوس دتربک (آلمان( ۹ شهریور ساعت ۲۱ در این سالن هنرنمایی خواهد کرد.

رسیتال آواز «بی‌حصار» به سرپرستی مسعود یکتا نیز در دو روز پایانی آخرین ماه تابستان ساعت ۲۱ برگزار می‌شود.

برج آزادی

کنسرت گروه «بدرام» به سرپرستی محمد شیخ قاسمی ۲۱ و ۲۲، کنسرت گروه موسیقی «کهت میان» به سرپرستی همایون مجدزاده ۲۳ و ۲۴ شهریور، کنسرت گروه موسیقی «امیان» به سرپرستی عماد اجلال و خوانندگی کیان کردستانی ۲۵ شهریور، کنسرت سعید مدرس ۲۸ و همچنین کنسرت گروه موسیقی شهاب صادقی ۲۹ و ۳۰ شهریور در برج آزادی اجرا خواه شد.

هفته موسیقی نواحی تهران روزهای ۱ تا ۶ شهریور در برج آزادی و جشنواره موسیقی جوان از ۷ تا ۲۳ شهریور در تالار رودکی برگزار خواهند بود.