اولین کنسرت خواننده تازه مجوز گرفته/ «اَشوان» در میلاد می‌خواند

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 711

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اولین کنسرت خواننده تازه مجوز گرفته/ «اَشوان» در میلاد می‌خواند

اولین کنسرت خواننده تازه مجوز گرفته/ «اَشوان» در میلاد می‌خواند

اولین کنسرت خواننده تازه مجوز گرفته/ «اَشوان» در میلاد می‌خواند
اولین کنسرت خواننده تازه مجوز گرفته/ «اَشوان» در میلاد می‌خواند

خواننده پاپ که به تازگی مجوز فعالیت‌ رسمی خود را از دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کرده ۲۷ شهریور اولین کنسرتش را در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار می‌کند.

رسول ترابی تهیه کننده و مدیر موسسه فرهنگی هنری «آوای دوران» در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری این کنسرت بیان کرد: خوشبختانه تمامی مراحل اداری دریافت مجوز برگزاری کنسرت «اَشوان» انجام شده و ما اولین کنسرت رسمی این خواننده را روز ۲۷ شهریورماه امسال در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می کنیم.

وی ادامه داد: البته برنامه های دیگری برای برگزاری کنسرت این خواننده در تهران و شهرستان ها پیش بینی کرده ایم که طی روزهای آینده با برگزاری یک نشست خبری اطلاع رسانی خواهد شد. به هر حال با توجه به اینکه این خواننده از محبوبیت بالایی میان مخاطبان موسیقی برخوردار است تصور می کنم طرفداران این خواننده جوان شاهد یک اجرای پرهیجان و جالب توجه خواهند بود.

این تهیه کننده موسیقی درباره فعالیت های دیگر خود در عرصه برگزاری کنسرت قبل از فرا رسیدن ایام محرم و صفر بیان کرد: برگزاری کنسرت گروه «سون» بعد از انتشار آلبوم جدید این گروه، برپایی کنسرت های رحیم شهریاری و فرزاد فرزین از جمله برنامه هایی است که طی هفته های آینده در تهران برگزار می کنیم. البته بعد از ماه های محرم و صفر نیز مجموعه برنامه هایی را برای برگزاری کنسرت پیش بینی کردیم که طی هفته های آینده اعلام می شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131