وحید تاج با گروه «گردون» اجرا می‌کند

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 697

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

وحید تاج با گروه «گردون» اجرا می‌کند

وحید تاج با گروه «گردون» اجرا می‌کند

وحید تاج با گروه «گردون» اجرا می‌کند
وحید تاج با گروه «گردون» اجرا می‌کند

گروه موسیقی «گردون» به خوانندگی وحید تاج و سرپرستی آزاد میرزاپور، پنج شنبه 2 دی ماه در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می‌رود.

به گزارش خبرگزاری فارس، جدیدترین کنسرت گروه «گردون» در نخستین روزهای زمستان به خوانندگی وحید تاج و سرپرستی آزاد میرزاپور در فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود. در این کنسرت موسیقی سنتی آثاری از بهمن فریادرس و آزاد میرزاپور، همچون «زلف دوتا»، «رنگ افشاری»، «ثنا»، «سلام برغم» برای مخاطبان اجرا می شود.

گروه «گردون» در سال های اخیر فعالیت‌های زیادی در ایران و دیگر کشورها درحوزه موسیقی ایرانی داشته که از آن جمله می‌توان به اجرای کنسرت در سی و یکمین جشنواره موسیقی فجر اشاره کرد.

کنسرت گروه گردون در دو سانس و در ساعت های 18 و 21 خواهد شد و علاقمندان برای تهیه بلیط می توانند به سایت ایران کنسرت مراجعه کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131