شهرام شکوهی: فعالیت هنری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را افتخار خود می‌دانم

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in گفت و گو بازدید: 344

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شهرام شکوهی: فعالیت هنری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را افتخار خود می‌دانم

موسیقی هنری ایران: شهرام شکوهی گفت: فعالیت هنری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را افتخار خود می‌دانم.به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از ستاد خبری نخستین جشنواره ملی جوان ایرانی، ‌شهرام شکوهی خواننده جوان پاپ کشورمان در واکنش به اخبار منتشر شده در مورد پخش غیرقانونی آثارش از شبکه‌های فارسی زبان خارج از کشور با اعلام این خبر گفت: اثر پخش شده از من در شبکه‌های خارجی به طور کامل، سرقتی است و این در حالی است که اهالی موسیقی با کمی دقت می‌توانند به کامل نبودن این اثر چه در بخش موسیقی و همچنین در تصویر پی ببرند.
این خواننده جوان که چندی پیش در مراسم اختتامیه بخش تجسمی جشنواره ملی جوان ایرانی به اجرای موسیقی پرداخت در ادامه افزود: در این مراسم آهنگی را اجرا کردم که درخواست صدور مجوز برای آن نزدیک به دو ماه پیشتر به مرکز موسیقی وزارت ارشاد ارایه شده و این آلبوم مراحل کسب مجوز برای انتشار را پشت سر می‌گذارد.
وی با اشاره به این که تمامی اشعار این آلبوم مجوز انتشار گرفته‌اند، خاطرنشان کرد: موسیقی من تلفیقی از موسیقی ایرانی و اسپانیش است که به گفته برخی از اساتید این رشته می‌تواند فصل نوینی در موسیقی پاپ ایجاد کند.
وی با قدردانی از مسئولان سازمان ملی جوانان برای برگزاری جشنواره ملی جوان ایرانی برای کشف استعدادهای موسیقی جوان کشورمان افزود: این سازمان با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌تواند با برگزاری این جشنواره به هدایت و حمایت جوانان علاقه‌مند موسیقی فاخر ایرانی بپردازد.
این هنرمند جوان که به شدت با موسیقی زیر زمینی مخالف است در ادامه عشق به ایران را مهمترین دلیل فعالیت در زمینه هنر دانست و خاطر نشان کرد: بارها از من درخواست شده است تا برای فعالیت در زمینه موسیقی به کشورهای دیگر مهاجرت کنم اما من تنها به عشق ایران و فعالیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تولید آثار موسیقی فاخر کشورم را ترک نکرده‌ام.

چهارم مرداد هشتاد و نه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131