نور بخش: داوری جایزه ویژه مشکاتیان به پایان رسید

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in گفت و گو بازدید: 290

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نور بخش: داوری جایزه ویژه مشکاتیان به پایان رسید

موسیقی هنری ایران: دبیر جشن موسیقی گفت : داوری جایزه ویژه مشکاتیان برای تکنوازی سنتور و آهنگسازی در بخش رقابت جشن خانه موسیقی به پایان رسید .

حمیدرضا نوربخش با اعلام این خبر به خبرنگار مهر گفت : داوری نهایی جایزه ویژه مشکاتیان با حضور ۶ نفر از برگزیدگان مرحله نخست این رقابتها در محل خانه موسیقی انجام شد و برگزیدگان نهایی مشخص شدند.

وی با اشاره به مراحل انتخاب برگزیدگان گفت : هفته گذشته مرحله اول داوری جایزه مشکاتیان برگزار شد و شش نفر  به اسامی پویا محمدی، مسعود آرامش، وصال صالحیان، زین العابدین آقانژاد و حسین حراج زاده به مرحله نهایی(اجرای زنده) راه یافتند.

دبیر جشن موسیقی با اشاره به اینکه جایزه بهترین آلبوم و بهترین کتاب سال موسیقی  همچنان در حال برگزاری است گفت: هیئت داوران جایزه ویژه مشکاتیان در بخش آهنگسازی نیز به داوری برای آثار رسیده به این بخش پرداختند و به اتفاق آرا نفر برگزیده را در این بخش نیز انتخاب کردند.

جشن یازدهمین سالگرد تاسیس خانه موسیقی، روز دوشنبه ۲۶ مهر ماه ، در تالار وحدت برگزار می شود و طی آن جایزه ویژه مشکاتیان و بهترین آلبوم و کتاب موسیقی سال به برگزیدگان اهدا خواهد شد.

چهاردهم مهر هشتاد و نه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131