پیام صالحی :با گروه آریان اختلاف ندارم

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in گفت و گو بازدید: 694

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پیام صالحی :با گروه آریان اختلاف ندارم

موسیقی هنری ایران: پیام صالحی با اعلام اینکه الان اگر به من بگویند آریان کنسرت دارد من قطعات آن را نسبت به کنسرت خودم مقدم می‌دانم و سر همه تمرینات آن حاضر می‌‌شوم هر گونه اختلاف با این گروه را رد کرد.

ایلنا: پیام صالحی برای اولین بار و با رهبری نیما وارسته قطعه" حس با تو بودن" را در سالن همایش‌های برج میلاد اجرا کرد.
به گزارش خبرنگار ایلنا،این برای نخستین بار بود که صالحی به تنهایی قطعاتی را با ملودی‌های لایو برای علاقمندان اجرا می‌کرد که در حین اجرای این قطعات نیما وارسته رهبر ارکستر با تک نوازی ویلن که با مهارت بالایی نواخته شد، شور و شعف خاصی را برای حاضرین درسالن خلق کرد.
اجرای قطعه‌ای از آلبوم خاص که به گفته صالحی هنوز روانه بازار نشده است از دیگر قطعات شنیدنی این گروه بود.
سازهای اصلی این اجرا را کیبورد ،پرکاشن ،گیتار الکترونیک و پیانو تشکیل می‌دادند.
پیام صالحی با اعلام اینکه الان اگر به من بگویند آریان کنسرت دارد من قطعات آن را نسبت به کنسرت خودم مقدم می‌دانم و سر همه تمرینات آن حاضر می‌‌شوم ،هر گونه اختلاف با این گروه را رد کرد.
گفتنی است مهمانان بسیاری در این اجرا حضور داشتند که از جمله می‌توان به امیر محمد گنجی مدیر عامل باشگاه مهرام، لیلا اوتادی و مازیار فلاحی اشاره کرد.

یازدهم تیر نود

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131