برگزاری کنسرت خیریه به نفع بیماران استومی

برگزاری کنسرت خیریه به نفع بیماران استومی

موسیقی هنری ایران: واحد نیکوکاری انجمن خیریه استومی، کنسرت موسیقی سنتی را با هدف حمایت از بیماران استومی و آشنایی بیشتر مردم با این بیماری با همکاری گروه موسیقی نو روزگار برگزار می‌کند.

به گزارش ایلنا، کنسرت موسیقی سنتی در دو بخش برگزار می‌شود که بخش اول آن شامل قطعات ضرب اصول، چرخ‌ فلک، چهار مضراب صبا و تمنای بودن است و بخش دوم این کنسرت از دل‌گویه‌ها، سوار بی‌نشان و نو روزگار تشکیل می‌شود.

کار ساخت قطعات و نواختن سه‌تار در این کنسرت را محسن کبیرنژاد برعهده دارد و در اجرای قطعات، ابوالفضل حیاتی (سازه‌های کوبه‌ای) و امیر دلبند (تنبک) او را همراهی می‌کنند.

 این کنسرت در تاریخ ۳۰ بهمن‌ماه در سالن همایش‌های سازمان حفاظت از محیط‌زیست واقع در پارک پردیسان از ساعت ۱۸ تا ۲۰ اجرا خواهد شد و علاقه‌مندان برای رزرو بلیت، می‌توانند با شماره تلفن‌های ۰۹۱۲۲۳۸۷۶۷۸ -۰۹۱۹۳۲۰۳۰۳۴ با واحد نیکوکاری انجمن خیریه استومی تماس بگیرند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131