سینا سرلک در آمریکا می‌خواند

سینا سرلک در آمریکا می‌خواند

سینا سرلک در آمریکا می‌خواند
سینا سرلک در آمریکا می‌خواند

سرپرست گروه موسیقی «لوتوس» در تشریح تازه ترین فعالیت های این گروه از احتمال برگزاری چند کنسرت به خوانندگی سینا سرلک در شهرهای آمریکا خبر داد.

حمید بهروزی‌نیا در گفتگو با خبرنگار مهر تازه ترین فعالیت های موسیقایی گروه «لوتوس» را اینگونه معرفی کرد: با همکاری سینا سرلک که خواننده ثابت گروه است در تدارک و برنامه‌ریزی برای برگزاری چند کنسرت در شهرهای آمریکا هستیم که این کار هم اکنون توسط سرلک در حال انجام است و بنا داریم طبق سنوات گذشته که این خواننده 6 ماه به آمریکا سفر خواهد کرد، برنامه ریزی های لازم را برای کنسرت انجام دهیم.

وی افزود: به هر حال برنامه ریزی و تدارک برای برپایی کنسرت در آمریکا نیازمند هماهنگی های بسیار فراوانی است که باید انجام شود از این جهت به محض قطعی شدن مکان و زمان اجراها اطلاع رسانی دقیق تری پیرامون این موضوع به مخاطبان از طریق رسانه ها انجام خواهد گرفت.

این نوازنده درباره برنامه‌های دیگر خود گفت: بنا دارم اردیبهشت ماه امسال کنسرت بی کلام از آلبوم «سفری تا روشنایی» را که چندی پیش منتشر شد در تالار رودکی برگزار کنم که در این کنسرت یاسمین شاه حسینی، کامران منتظری و بنده به عنوان نوازنده حضور داریم و تصور می کنم با توجه به محتوایی که برای برنامه در نظر گرفته ایم کنسرت قابل توجهی برای مخاطبان و علاقه مندان موسیقی ایرانی باشد.

عضو گروه موسیقی «خورشید» به سرپرستی مجید درخشانی که در جشنواره موسیقی فجر کنسرتی را در تالار وحدت برگزار کردند درباره کیفیت برگزاری جشنواره امسال تصریح کرد: به نظر می آید این دوره از جشنواره به لحاظ نظم در برگزاری از درجه قابل قبول تری نسبت به سال های گذشته برخوردار بود، اما مهم ترین نکته که برای من جالب توجه بود حضور گروه های موسیقی خارجی با کیفیتی بود که اغلب توانستند رضایت مخاطبان را با اجراهایشان فراهم کنند.

بهروزی نیا در پایان گفت: من عضو دو گروه بین‌المللی «جاده ابریشم نو» و «ملودی برای دیالوگ» هستم و می دانم که گروه های خارجی از چه کیفیتی برخوردار هستند، از این جهت بر این باورم که اجراهای خارجی جشنواره امسال آثار مطلوبی بودند که امیدوارم در دوره های بعد نیز این چنین مورد توجه قرار بگیرند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131